Przewodnik po wydarzeniu Fortnite Most Wanted


Nadeszła najnowsza impreza Fortnite, Most Wanted, a wraz z nią wiele zupełnie nowych elementów kosmetycznych, które gracze mogą zdobyć. To zupełnie nowe wydarzenie Most Wanted w Fortnite jest oparte na popularnej serii gier wyścigowych Need for Speed.

Wydarzenie Fortnite Most Wanted obejmuje wiele zupełnie nowych, bezpłatnych elementów kosmetycznych i skórek, które zostaną rozdane, jeśli gracze sprostają wyzwaniu, jakim jest ich zdobycie. To wydarzenie potrwa 2 tygodnie, do 28 lutego, więc gracze muszą ścigać się, aby zdobyć wszystkie te zupełnie nowe skórki.

Fortnite Most Wanted System niesławy

To zupełnie nowe wydarzenie Fortnite Most Wanted wprowadza zupełnie nowy system Niesławy, który gracze mogą zdobyć, aby wymienić je na różne kosmetyki i skórki. Niesławę zdobywa się, wykonując różne zadania z wydarzenia Most Wanted. Zadania te obejmują szereg wyzwań, które gracz musi wykonać, aby zdobyć niesławę. Jeśli chodzi o przedmioty kosmetyczne, które można zdobyć z wydarzenia, są one wymienione poniżej wraz z odpowiadającym im kosztem niesławy.

Okład uciekinierów – 4000 Niesławy

Ikona sztandaru niesławy – 8000 Niesławy

Narzędzie do zbierania podwójnych znaczników – 12 000 Niesławy

Spray Most Wanted – 16 000 Niesławy

Bling Cash Stash – 20 000 Niesławy

Ekran ładowania Heat Is On – 24 000 Niesławy

Szybowiec typu combocopter – 28 000 Niesławy

Okład w stylu zimnokrwistym – 32 000 Niesławy

Zimnokrwisty spray – 36 000 Niesławy

Narzędzie do zbierania Strażników Krypty – 40 000 Niesławy

Emotikon worek węża – 44 000 Niesławy

Skórka Złotego Krwistego Asa – 48 000 Niesławy

Chociaż te elementy kosmetyczne i skórki mogą kosztować mnóstwo niesławy, wszystkie można kupić za 1800 V-dolców, mimo że wszystkie można zdobyć za darmo. Mając to na uwadze, jeśli planujesz zdobyć wszystkie te skórki i elementy kosmetyczne dzięki uporowi i ciężkiej pracy, poniżej omówiono misje i wyzwania Fortnite Most Wanted.

Najbardziej poszukiwane misje w Fortnite

W trakcie wydarzenia wyzwania te będą odblokowywane. Ukończenie wyzwań zapewni ci niesławę, która pomoże ci odblokować elementy kosmetyczne i skórki na to wydarzenie. Po ukończeniu zestawu wyzwań otrzymasz medalion z zimną krwią. Zdobycie 5 z nich umożliwi ci odblokowanie plecaka Solid Skull. Obecnie dostępne wyzwania są wymienione poniżej.

Intel i Recon

Podnieś poziom ciepła (4) – 1500 Niesławy

Kup broń w automatach Ace’s Exotics lub Ace’s Armoury (10) – 1000 Niesławy

Zbierz kartę dostępu do Krypty upuszczoną przez pokonanego zimnokrwistego bossa (1) – 1500 Niesławy

Odwiedź nazwane lokalizacje zawierające kryptę z zimną krwią (3) – 1200 Niesławy

Zbieraj sztabki złota (2000) – 1000 Niesławy

Wydawaj sztabki złota na broń lub usługi w różnych meczach (5) – 1500 Niesławy

Przeszukaj sejfy lub kasy fiskalne (4) – 1000 Niesławy

Zadaj obrażenia przeciwnikom za pomocą przedmiotów egzotycznych i broni bez sklepienia (1000) – 1000 Niesławy

Zbierz ciężki karabin snajperski lub karabin snajperski z wysięgnikiem (1) – 750 Niesławy

Ukończ misje wywiadowcze i zwiadowcze (7) – Medalion z zimną krwią

Idę głośno

Jeszcze nie odblokowany.

Wchodzimy w Ciszę

Jeszcze nie odblokowany.

Włamanie do skarbca

Jeszcze nie odblokowany.

Czysta ucieczka

Jeszcze nie odblokowany.

Poziom ciepła

Jedną z nowych mechanik wydarzenia Fortnite Most Wanted jest poziom ciepła. Jest to reprezentowane przez nowe ikony, które pojawiają się na HUD. Poziom gorączki określa, jak gracz jest widoczny dla przeciwników, ponieważ wyższy poziom gorączki sprawia, że ​​gracz częściej pojawia się na minimapie.

Poziom ciepła jest uzyskiwany, gdy inny gracz zostanie wyeliminowany, zostanie otwarty skarbiec lub zostanie odebrany automat telefoniczny na obszarach kontrolowanych przez zimnokrwistych. Posiadanie wysokiego poziomu ciepła umożliwia graczowi zdobycie dobrodziejstw, które mogą mu pomóc podczas meczu. Jednak gracze powinni nauczyć się równoważyć te dobrodziejstwa z ryzykiem, ponieważ zasadniczo dajesz wszystkim przeciwnikom bezpłatne informacje o swojej lokalizacji, a wszyscy są zawsze głodni zabójstwa. Korzyści z każdego poziomu ciepła są wymienione poniżej.

Poziom ciepła 1 – Wyeliminowani przeciwnicy upuszczają dodatkowe paski.

Poziom ciepła 2 – Zwiększa twoją prędkość poruszania się o 15% i regenerujesz do 100 punktów zdrowia poza walką.

Poziom ciepła 3 – Zwiększa twoją prędkość poruszania się o 20% i regenerujesz do 100 punktów zdrowia i 50 tarcz poza walką.

Poziom ciepła 4 – Zwiększa twoją prędkość poruszania się o 25% i regenerujesz do 100 zdrowia i 100 tarcz poza walką.

Krypty z zimną krwią

W przypadku wydarzenia Fortnite Most Wanted na mapie zostaną umieszczone trzy krypty z zimną krwią. W tych zimnokrwistych kryptach będą znajdować się przedmioty egzotyczne dostępne wyłącznie podczas wydarzenia. Krypty te znajdują się w Shattered Slabs, Brutal Bastion i Faulty Splits.

Aby otworzyć te skarbce, potrzebna jest karta dostępu. Kartę dostępu możesz zdobyć dzięki pokonaniu bossa, który przebywa w pobliżu lokacji skarbca. Bossowie ci będą mieli ogromną pulę zdrowia, więc nagrodą za ich pokonanie jest karta dostępu, która nagrodzi gracza wyjątkowymi egzotycznymi wydarzeniami.

Fortnite Most Wanted Egzotyczne bronie

Ekskluzywne przedmioty egzotyczne wydarzenia można zdobyć, otwierając krypty z zimną krwią za pomocą kart dostępu do skarbca upuszczanych przez bossów, którzy strzegą tych krypt z zimną krwią. Ekskluzywne przedmioty egzotyczne wydarzenia są wymienione poniżej.

Heisted Breacher Shotgun – Łatwo niszczy konstrukcje.

Heisted Wybuchowy karabin szturmowy – Wystrzeliwuje wybuchowe pociski.

Heisted Accelerant Shotgun – Zwiększa prędkość ruchu i szybkostrzelność, gdy zadajesz obrażenia wrogom.

Heisted Run 'N’ Gun SMG – Nasyca cię Slapem i samoczynnie przeładowuje podczas sprintu

Napad pistoletu maszynowego Blink Mag – Zapewnia umiejętność Zero Dash po przeładowaniu.

Tablica liderów Fortnite Most Wanted

Oprócz mnóstwa nagród oferowanych już przez wydarzenie Fortnite Most Wanted, wciąż można zdobyć dodatkowe nagrody. Począwszy od 16 lutego dodatkowe nagrody można zdobyć, otwierając jak najwięcej skrytek z zimną krwią. Odblokowując te liczne skarbce z zimną krwią, gracz będzie mógł wspiąć się na szczyt tabeli liderów i zdobyć dodatkowe cenne przedmioty kosmetyczne. Przedmioty kosmetyczne, które można zdobyć, wspinając się po rankingach, wymieniono poniżej.

GG Podpalany emotikon

Spray Live to Ride

Opaska Rywale w stylu retro

Ekran ładowania Czysta ucieczka

To powiedziawszy, większość wydarzenia została omówiona. Chociaż nadal brakuje niektórych informacji, zostaną one zaktualizowane w miarę odblokowywania większej liczby zadań i wyzwań. Ponieważ Fortnite Most Wanted jest jednym z większych wydarzeń, biorąc pod uwagę, że nie jest to nawet początek sezonu ani finał sezonu, jest to jedno z wydarzeń, o których gracze nie powinni nawet myśleć.Źródło : https://clutchpoints.com/fortnite-most-wanted-event-guide