Przewodnik Fortnite: Jak wspiąć się do różnych nazwanych lokalizacji

Oto wyzwania tygodnia 9 Fortnite, a jedno z nich prosi cię o podniesienie się na różnych nazwanych obszarach. Pokażemy Ci jak.

Jak dostać się do różnych nazwanych stref

Jesteśmy teraz w 9 tygodniu 3 sezonu Fortnite i powoli, ale pewnie zmierzamy w kierunku punktu kulminacyjnego. Ale zanim tam dotrzemy, jest oczywiście kilka wyzwań Fortnite do wykonania. Jedno z nowych wyzwań wymaga wspinania się po różnych nazwanych obszarach.

Wiąże się to z wykorzystaniem nowej mechaniki z rozdziału 3, która pozwala graczom chwytać się krawędzi i podciągać. Ten manewr może być bardzo przydatny podczas normalnej rozgrywki, ponieważ pozwala graczom łatwiej pokonywać pionowe przeszkody.

I choć to zadanie na pierwszy rzut oka wydaje się dość trudne, istnieje metoda, która pomoże ci szybko ukończyć wyzwanie.

Możesz ukończyć wyzwanie w trybie budowania i trybie budowania zerowego. Jednak klasyczny tryb Battle Royale może ci to ułatwić. Następnie wyląduj w nazwanym obszarze, w którym nie ma zbyt wielu wrogów. Polecamy Knotty Nets, Shady Stilts czy Falochron.

Teraz, aby się na coś podciągnąć, wystarczy podbiec do budynku lub obiektu i nacisnąć przycisk skoku. Twoja postać automatycznie podciągnie się na podwyższenie.

Alternatywnie możesz samodzielnie zbudować coś w okolicy, a następnie wspiąć się na to. Gdy już to zrobisz, najlepiej chwycić pojazd i przejechać do kolejnego obszaru powtarzając tę ​​czynność.

Wtedy będziesz mógł ukończyć zadanie. A kiedy wyzwanie zostanie ukończone, otrzymasz wspaniałe 20 000 PD za przepustkę bitewną!

Ten artykuł zawiera linki partnerskie oznaczone symbolem a [symbole de shopping]. Te linki mogą przynieść nam niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. Nigdy nie wpływa to na cenę produktów dla Ciebie.

źródło: earlygame.com