Przestój Fortnite: jak długo serwery nie działają w przypadku nowej aktualizacji 21.50?


Kolejna ekscytująca aktualizacja pochodzi z Epic Games 30 sierpnia, a przestój Fortnite również zaplanowano na ten sam dzień na wszystkich platformach.

Oznacza to, że gracze będą musieli poczekać kilka godzin, zanim będą mogli pobrać łatkę 21.50 i dowiedzieć się wszystkiego, co jest planowane na nadchodzące tygodnie.

Ta nowa aktualizacja nie doda żadnych nowych crossoverów, ale ponieważ Dragon Ball wciąż jest silny, fani nie będą już potrzebować.

Fortnite x Dragon Ball | Zwiastun rozgrywki

BridTV

11097

Fortnite x Dragon Ball | Zwiastun rozgrywki

https://i.ytimg.com/vi/2okkOUmLaqA/hqdefault.jpg

1077399

1077399

środek

13872

Jak długo serwery Fortnite nie działają dzisiaj?

Przestój Fortnite rozpocznie się we wtorek 30 sierpnia 2022 r. o 1:00 PDT / 4:00 EDT / 9:00 BST, a wszystkie serwery gier mają zostać wyłączone.

Gracze muszą pobrać najnowszą wersję popularnego Battle Royale, zanim będą mogli się zalogować, a fani powinni zawsze być przygotowani na potencjalne opóźnienia.

Epic Games ostrzegło, że serwery Fortnite mogą nie działać nawet przez cztery godziny z powodu prac konserwacyjnych, co oznacza, że ​​gra będzie niedostępna do 8:00 czasu wschodniego (13:00 czasu BST). Chociaż przestój jest zaplanowany na godz. 9:00 czasu BST, zakłócenia działania serwera rozpoczną się 30 minut wcześniej, co oznacza, że ​​wszyscy gracze powinni ukończyć swoje zadania przed tym czasem, aby uniknąć problemów.

Wiadomość od Epic Games wyjaśnia: „Aktualizacja v21.50 zostanie wydana 30 sierpnia! Przestój zaczyna się o 4:00 ET (00:00 UTC), a dobieranie graczy jest wyłączone 30 minut wcześniej. Pamiętaj, że w tej aktualizacji będziemy przechować playlisty Impostors”.

Informacje o przestojach i aktualizacjach Fortnite

Epic Games podało, kiedy rozpocznie się przestój, a także wiemy trochę o niektórych planach po nim. Epic Games stwierdziło, że gdy tylko gra będzie ponownie grywalna, tryb Late Game Arena powróci do rotacji.

Late Game Arena będzie rywalizacją dla 60 graczy, rozpoczynającą się w małej strefie na wyspie Battle Royale, w której gracze będą walczyć, dopóki nie zostaną ostatnim graczem lub drużyną. Popularne bronie z przeszłości gry będą częścią selekcji łupów na wyspie, a Epic Games potwierdzi dzisiaj:

„Late Game Arena nadal będzie oferować natychmiastową, szybką akcję, którą gracze uwielbiają. Będziecie mogli dołączyć do swojego trio lub „zapełnić” nowymi kolegami z drużyny. Utrzymujemy również tryb Late Game Arena ustawiony w dzień bez mgły, aby zapewnić maksymalną widoczność twoich wrogów.

W innych wiadomościach, data premiery dodatku Back 4 Blood DLC, godzina i aktualizacja Children of the WormŹródło : https://news84media.com/games/fortnite-downtime-how-long-are-servers-down-for-new-21-50-update/