Nicolas Cage w grze Dead by Daylight – zapowiedź ciekawego crossovera

Nicolas Cage dołącza do gry Dead by Daylight

Nicolas Cage wkracza do świata gier wideo! Według ogłoszenia deweloperów Behaviour Interactive, Cage pojawi się w grze Dead by Daylight jako postać, która musi przetrwać w świecie survival horror.

Według deweloperów, występ Cage’a w grze będzie „najważniejszym w jego karierze”. Czy to oznacza, że aktor będzie musiał zmierzyć się z niezwykle groźnymi zabójcami?

Czy to dziwny crossover?

Dead by Daylight to gra, która już wcześniej zaskoczyła graczy swoimi crossoverami z innymi popkulturowymi postaciami, takimi jak Demogorgon czy Ash Williams. Nicolas Cage z pewnością będzie kolejnym dziwnym, ale ekscytującym dodatkiem do tej listy.

Kiedy i gdzie?

Więcej informacji na temat pojawienia się Cage’a w grze dowiemy się 5 lipca od twórców. Na razie, Dead by Daylight’s inny wiadomości ograniczają się do corocznej transmisji na żywo z okazji rocznicy dewelopera.

„Po niezliczonych nagrodach i ponad stu filmach nakręconych na całym świecie, Nicolas Cage widział to wszystko i zrobił to wszystko – a przynajmniej tak sądził” – czytamy w ogłoszeniu. „Kiedy kręcił na planie rolę swojego życia, jego występ przywołał Istotę, złowrogą istotę o niezrozumiałej mocy. Aktor wkrótce znalazł się w nieziemskiej mgle, zmuszony do przetrwania hordy przerażających zabójców, bardziej śmiercionośnych niż nawet najbardziej zjadliwy krytyk filmowy”.

Czyżby Cage zmierzył się z jeszcze większymi wyzwaniami niż te, które napotykał na planie filmowym?

Źródło: Stuff.co.za.