Przegląd zespołów technologicznych Fortnite i Apex rozpoczynają pracę

Rywalizują gracze drużyny WVU Tech eSports

W zeszłym tygodniu gracze zespołu WVU Tech eSports byli w akcji, rywalizując w grach Apex Legends i Fortnite podczas East Coast Athletic Conference (ECAC) i National Association of Collegiate Esports (NACE).

Obie gry to strzelanki pierwszoosobowe w stylu Battle Royale, w których do 100 graczy trafia do świata, którego obszar stopniowo się kurczy, a celem jest zostać ostatnim ocalałym na końcu rękawa. Punkty przyznawane są na podstawie rankingu, z dodatkowym punktem za każdą eliminację przeciwnika.

Apex Legends i Fortnite w rywalizacji

Zawody ECAC w Apex Legends i Fortnite składają się z trzech rund, w których bierze udział około 40–50 drużyn składających się z trzech graczy każda. Jeśli chodzi o obecną serię NACE Fortnite Open Series, składa się ona z czterech rund w formacie kompilacji.

Rywalizujące trio Apex Legends z WVU Tech, składające się z Bucka, Dawceno i Birda, wyróżniało się, zajmując na koniec drugiego tygodnia solidne 17. miejsce na 40 innych drużyn.

Jeśli chodzi o zespół Golden Bears Fortnite, biorą w nim udział dwa tria, jedno bez konstrukcji, a drugie z konstrukcją. Ich wyniki są jak dotąd stosunkowo dobre, a ich rankingi w ECAC wahają się od 7 do 39 i występują znaczne eliminacje.

Harmonogramy zawodów

Trio Apex Legends gra w zawodach ECAC we wtorkowe wieczory o 20:00, niezbudowane trio Fortnite gra w piątkowe wieczory o 20:00, a zbudowany duet Fortnite bierze udział w otwartych konkursach NACE w soboty o 15:00.

Źródło: goldenbearathletics.com