Przeciekły zwiastun Fortnite ujawnia, że ​​skórka Spider-Mana będzie częścią Rozdziału 3


Wyciekły zwiastun Fortnite ujawnił wiele szczegółów na temat nadchodzącego Rozdziału 3. Kolejny etap gry, który rozpocznie się w przyszłym tygodniu, będzie zawierał odwróconą wyspę, która podobno wprowadzi nową skórkę Spider-Mana w ramach przepustka bojowa.

Skóra wydaje się występować w trzech stylach: tradycyjnym niebiesko-czerwonym Spider-Manu, czarnym garniturze Symbiote i czymś, co wydaje się być białym kostiumem Future Foundation. Może to oznaczać coś ważnego, ponieważ oczekuje się, że Fundacja, lider Siódemki, powróci w przyszłym sezonie, lub może to być po prostu szczęśliwy zbieg okoliczności.

Zwiastun ujawnił również wiele innych szczegółów dotyczących gry, takich jak dodanie mechaniki poślizgu, możliwość huśtania się w powietrzu jak Spider-Man, namioty, które gracze mogą rozstawiać i używać do leczenia, a nawet przechowywania broni między meczami oraz jakąś formę nowej mechaniki korony, która wydaje się śledzić, ile gier wygrywasz z rzędu.

Zwiastun daje nam również pierwsze właściwe spojrzenie na nową wyspę, która wydaje się bardzo przypominać wyspę zaprojektowaną w rozdziale 1, z bardziej wyraźnymi biomami między bujną zielenią, pustynią i śniegiem. Zwiastun wskazuje również na wydarzenia crossover z Gears of War i wydaje się, że skórka Foundation będzie również częścią sezonowej przepustki bojowej.

Rozdział 3 rozpocznie się po wydarzeniu The End, które odbędzie się 5 grudnia. Po zakończeniu wydarzenia gra przejdzie przez pewien czas przestoju, zanim wróci do trybu online w nowym sezonie.Source : https://www.gamepur.com/news/leaked-fortnite-trailer-reveals-that-spider-man-skin-will-be-part-of-chapter-3