Przecieki z pierwszego sezonu Fortnite 4 obejmują Spider-Gwen i upiorną rękę


Popularność Spider-Gwen doprowadziła do częstych występów w grach wideo, takich jak Marvel Ultimate Alliance 3 (zdjęcie: Nintendo)

Kilka przecieków dla Kolejny sezon Fortnite sugeruje kolejną postać Marvela i potencjalną gwiazdę.

Z kolejnym sezonem Fortnite tuż za rogiem, było tylko kwestią czasu, zanim szczegóły zaczęły wyciekać z wyprzedzeniem, jak to zawsze ma miejsce w przypadku nowych aktualizacji Fortnite.

Chociaż nie pojawiło się nic zbyt dużego (jeszcze), znani wyciekacze Fortnite twierdzą, że przepustka bojowa w rozdziale 3 sezonu 4 będzie zawierała kolejną skórkę superbohatera Marvela: Spider-Gwen.

Chociaż jej prawdziwe imię superbohatera to Spider-Woman (lub Ghost Spider, jak ją czasami nazywa się), jest lepiej znana jako Spider-Gwen, ponieważ jest alternatywną wersją wszechświata oryginalnego miłosnego zainteresowania Petera Parkera / Spider-Mana Gwen Stacy.

Sam Spider-Man jest już skórką w Fortnite, więc jej włączenie ma sens. Zwłaszcza, że ​​postać zyskała nieco większy rozgłos po zagraniu jednej z głównych postaci w Spider-Man: Into The Spider-Verse.

To już sugeruje, że Miles Morales w pewnym momencie pójdzie w ich ślady. To trochę dziwne, że nie ma go już w grze, biorąc pod uwagę, że jego nikczemny wuj The Prowler został dodany w rozdziale 3 sezonu 2.

Nintendo eShop przypadkowo zbyt wcześnie udostępnił obraz promocyjny na kolejny sezon Fortnite i chociaż od tego czasu został usunięty, najwyraźniej już trafił na rundy online.

Wprawdzie nie pokazuje wiele, tylko dłoń w rękawiczce wyłaniającą się z czegoś, co jest albo wodą, albo ciekłym metalem. Ma trochę wibracje Terminatora, ale skórki Terminatora zostały już dodane w zeszłym roku.

Przynajmniej sugeruje to, że w przyszłym sezonie porzuci chłodne wibracje sezonu 3 i pójdzie na coś nieco mroczniejszego. Co ma sens, ponieważ ten sezon będzie miał miejsce podczas Halloween.

Fani teoretyzują, że ręka na obrazie należy do The Paradigm, członka enigmatycznej grupy znanej jako The Seven.

Niektórzy są przekonani, że podobnie jak Dwayne „The Rock” Johnson użycza głosu członkowi Seven, The Foundation (i użyczał swojego wizerunku tej postaci), The Paradigm jest również wyrażany przez znaną celebrytę.

W szczególności Brie Larson z sławy Kapitana Marvela. Tak więc, jeśli Paradygmat odgrywa kluczową rolę w następnym sezonie, może zdjąć maskę i ujawnić pod nią Larsona.

Wydaje się, że nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia, że ​​Larson wykonał pracę głosową dla Fortnite (tylko wątek Reddit twierdzi, że to ona i wiki Fortnite wymieniają ją jako aktorkę głosową), ale wcześniej współpracowała z Epic Games. Tak więc jej otrzymanie własnej skóry jest całkowicie wiarygodne.

Fortnite jest dostępny na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ : Datamine Fortnite VR ujawnia wsparcie dla Oculus Quest 2

WIĘCEJ: Fortnite powraca do muzycznego zadania Gen Hoshino Soundwave Series

WIĘCEJ: Dźwięk TikTok Jiggle Jiggle może trafić do Battle Pass w Fortnite w przyszłym sezonie

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów do skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63124baeed7345f78ea2fbf82c5dac74&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F09%2F02%2Ffirst-fortnite-season-4-leaks-include-spider-gwen-and-a-spooky-hand-17291965%2F&c=8892039187224020615&mkt=fr-fr