Przecieki w Fortnite Season 3, Spider-Man i Sliding już wkrótce


Trzy wersje Spider-Mana wiszą do góry nogami, jak widać w ujawnionym zwiastunie.

Zrzut ekranu: Epickie gry / Marvel / Kotaku

Fortnite kolejny duży rozdział jest już prawie tutaj, ale przed oficjalną premierą pierwszego rozdziału rozdziału 3, pojawił się zwiastun mega-popularnej darmowej strzelanki Epic nowej ery, ujawniając wkrótce nowe skórki, mechanikę gry i postacie.

Przyczepa wyciekła przez Fornite’a oficjalny polski kanał YouTube. Została szybko wyrwana z kanału po tym, jak została udostępniona na żywo dzisiaj, ale internet nigdy nie zapomina i wielu graczy zapisało kopie zwiastuna i od tego czasu przesłało je na Twittera i gdzie indziej, dając nam dobre spojrzenie na to, czego możemy się spodziewać w rozdziale 3. Czy podoba ci się Spider-Man? Jeśli tak, to dobra wiadomość! Spider-Man nadchodzi Fortnite.

Wygląda również na to, że Daily Bugle z wersji NYC Spider-Mana również będzie częścią nowej mapy w Fortnite Rozdział 3 Sezon 1. W filmie pokazano również mechanizm kołysania w sieci, który wygląda bardzo podobnie do kołysania w sieci we współczesnych grach Spidey.

Ujawniony zwiastun, w którym występuje polski narrator, również krótko ujawnia, że ​​Marcus Fenix ​​i Kait Diaz z Gears of War przyjdzie do Fortnite również w Rozdziale 3.

Przez Gamespot oraz pequleaks, oto pełne tłumaczenie polskiej narracji znalezionej w zwiastunie:

„Wyspa, którą znałeś, odwróciła się!

Witamy w Rozdziale 3, w którym znajdziesz zupełnie nowe miejsca do odkrycia i nieznane wcześniej sposoby na poznanie Fortnite. Zacznij zdobywać PD Battle Pass poza Battle Royale. Graj i zdobywaj kolejne poziomy, jak chcesz, aby odblokować stroje bitewne, w tym Spider-Mana!

Na odkrycie czekają również nowe funkcje. Poruszaj się po mapie szybciej i unikaj wrogów dzięki nowej mechanice przesuwania. A nawet rozstawiaj obozy, w których ty i twoja drużyna będziecie się leczyć i przechowywać przedmioty między meczami. Ponadto do Fortnite dodano nowe bronie i przedmioty, które pomogą Ci wygrać Królewskie Zwycięstwo i prestiżową Koronę Zwycięstwa. Wygrywaj i zachowaj to.

Poza tymi cechami wyspa jest zupełnie nowa. Przeglądaj Sanktuarium, ukryty dom Siódemki i okolice Spider-Mana – The Daily Bugle, a także inne lokalizacje. Pamiętaj, że ze względu na nowe warunki pogodowe wszystko może się zdarzyć. Sprawdź także przepustkę bojową rozdziału 3 sezonu 1, w której znajdziesz Spider-Mana, The Foundation i innych gości.

Na co czekasz? Przejdź do rozdziału 3 i odkryj zupełnie nową wyspę. Nie wiadomo, co tam znajdziesz”.

Fortnite Finał Rozdziału 2 i przejście do Rozdziału 3 odbywają się dzisiaj podczas wielkiego wydarzenia, które rozpoczyna się o 16:00 czasu EST.

Na początku tego tygodnia zawartość Rozdziału 3 zaczęła wyciekać przed dzisiejszym wielkim wydarzeniem. Niektóre z tych przecieków zdawały się potwierdzać teorię fanów, że Dwanye „The Rock” Johnson jest głosem za tajemniczą The Foundation.

Nic dziwnego, że Fortnite kontynuuje budowanie własnego”metaverse”ale nadal jest to rozczarowujące i smutne oglądanie każdy kawałek popkultury powoli zostaje pochłonięty przez darmowego potwora Epic. I z plotkami krążącymi, że Matryca znaki mogą pojawić się w Fortnite wkrótce wygląda na to, że Fortnite maszyna jest wciąż głodna większej ilości treści.

Source : https://kotaku.com/fortnite-chapter-3-trailer-leaks-revealing-spider-man-1848161056