Przecieki Fortnite twierdzą, że wkrótce może pojawić się nowa skórka Doom Slayera


W ramach crossovera po mapie Fortnite rozrzucone są automaty Dragon Ball, zawierające przedmioty znane z popularnego anime. Oto, gdzie znaleźć automaty Dragon Ball w Fortnite.

Po miesiącach szumu i spekulacji, crossover Dragon Ball w końcu pojawił się w Fortnite, przynosząc mnóstwo nowych treści inspirowanych popularnym anime.

Oprócz skórek Goku i Vegety gracze mogą również odwiedzać znane miejsca, takie jak Dom Kami, i oglądać w grze całe odcinki Dragon Ball Super. Istnieje również wiele tematycznych zadań do wykonania, aby odblokować specjalny szybowiec Shenron.

Wiele z tych wyzwań wymaga użycia chmury Nimbus lub Kamehameha, a automaty do sprzedaży Dragon Ball to łatwy sposób na zdobycie tych przedmiotów. Oto, gdzie znaleźć automaty Dragon Ball w Fortnite.

Czym są automaty Dragon Ball w Fortnite?

Automaty do sprzedaży Dragon Ball są takie same jak zwykłe automaty do sprzedaży w meczach Fortnite, tyle że przechowują wyłącznie przedmioty Dragon Ball, a nie zwykły zestaw broni i przedmiotów zdrowotnych.

Obecnie w automatach ze smoczymi kulami dostępne są tylko dwa przedmioty; Chmura Nimbus lub trzy stosy broni Kamehameha. Oba można kupić za 250 sztabek złota.

Możesz zdobyć oba przedmioty za darmo z kapsuł Capsule Corp, które pojawiają się na mapie, jednak często przyciągają one wielu graczy i mogą być niebezpieczne.

Automaty do sprzedaży Dragon Ball oferują znacznie bardziej pozbawioną ryzyka metodę zdobywania tych kultowych przedmiotów z anime, jeśli możesz sobie pozwolić na rozpryskiwanie kilku sztabek złota.

Lokalizacje automatów Fortnite Dragon Ball

W sumie na całej wyspie Fortnite znajdują się tylko trzy automaty Dragon Ball, co zaznaczono na powyższej mapie.

Poniżej podaliśmy krótki opis, gdzie znaleźć każdy z nich:

  1. Na południe od Shifty Shafts na północno-wschodnim wybrzeżu jeziora, zwrócony w stronę wody.
  2. Wewnątrz Rave Cave — zeskocz z rampy wewnątrz budynku z trzema strzałkami i spójrz w lewo.
  3. Dolne piętro najwyższego budynku w Rocky Reels.

Po wyśledzeniu jednego, po prostu wejdź z nim w interakcję, aby kupić jeden z dwóch przedmiotów Dragon Ball do zgarnięcia.


Aby uzyskać więcej informacji na temat Fortnite Rozdział 3, sprawdź, dlaczego gracze uważają, że skórka Eminema jest już w drodze, a także każdy NPC w sezonie 3.

Kredyty obrazkowe: Epic Games / Fortnite.GGŹródło : https://charlieintel.com/how-to-get-fortnite-doom-slayer-skin-bundle/193523/