Przeciekająca rozgrywka w Fortnite ujawnia pierwsze spojrzenie na tornada w rozdziale 3 sezonu 1


Fortnite zmienił wiele rzeczy w rozdziale 3. Jedną z największych zmian, o których drażniono w początkowym zwiastunie, była nowa pogoda. Graczom Fortnite obiecano burze, ale jeszcze niczego nie doświadczyli. W zaśnieżonych częściach wyspy był śnieg, który wydawał się „spadać”, ale nic poza tym. Ani jednej kropli deszczu ani podmuchu wiatru.

Teraz nowy wyciek ujawnia pierwsze spojrzenie na jedno z najcięższych wydarzeń pogodowych, jakich może doświadczyć wyspa Fortnite: tornada. Oto, jak będą wyglądać, gdy zostaną ostatecznie dodane do gry.


Rozgrywka Tornado Fortnite wyciekła z rozdziału 3 sezonu 1

Wyciek pochodzi z niedawnego zwiastuna, w którym przedstawiono kilka części rozdziału 3, które jeszcze nie dotarły. Jedną z największych części jest nowy system pogodowy na wyspie.

Firma Epic właśnie przesłała mobilny zwiastun Rozdziału 3 – Sezonu 1, w którym możemy zobaczyć nowe nagranie tornad! Film potwierdza również, że na mapie będzie wiele tornad! https://t.co/PMjLH6wvJi

Zwiastun pokazuje ciemne, wirujące tornado, które można również zobaczyć na ekranie ładowania rozdziału 3. Tornada i inne zdarzenia pogodowe były prezentowane w początkowym zwiastunie, ale jest to pierwsze spojrzenie na którekolwiek z nich od tego czasu.

W lewym górnym rogu ekranu ładowania widać tornado (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
W lewym górnym rogu ekranu ładowania widać tornado (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

Według kilku przecieków, po pojawieniu się tornad można się spodziewać następujących rzeczy:

  • Tornada tworzą się w 25 sekund i trwają maksymalnie 8 minut
  • Tornada będą podnosić i rzucać przedmiotami, nawet budynkami
  • Obecnie istnieje jedno Tornado, z różnymi poziomami, które mogą być w drodze później

Informacje o tornadach: – Tornada tworzą się około 25 sekund i wydają się mieć maksymalny czas działania 8 minut (może być niepoprawne) – Tornada wykorzystują dużo fizyki do podnoszenia i rzucania wielu obiektów – 1 Tornado obecnie istnieje, więcej różne intensywności można dodać później. https://t.co/GMDDCXD7Rg

Tornada będą mechaniką zmieniającą grę za każdym razem, gdy zostaną dodane do gry. Fortnite właśnie przeszedł aktualizację v19.01 i ich nie dodał, więc może być jeszcze daleko. Fortnite v19.10 to najbardziej prawdopodobna aktualizacja, która je wprowadzi, ale nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

Za każdym razem, gdy przybędą, gracze Fortnite powinni być przygotowani na coś, czego Fortnite nigdy wcześniej nie robił. To całkowicie zmieni grę i wprowadzi nową zmarszczkę, która najprawdopodobniej utrzyma świeżość dla wszystkich.


Edytowane przez Masona J. Schneidera


Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6DCC390FA7884C269CD88390AD490913&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-leaked-fortnite-gameplay-reveals-first-look-tornadoes-chapter-3-season-1&c=7479090171080696240&mkt=fr-fr