Profesjonalny gracz Fortnite Josue „Sway” Burgos ponownie dołącza do FaZe Clan


Popularny gracz Fortnite Pro Sway ponownie dołączył do FaZe Clan, dzięki czemu wielu fanów uwierzyło, że był to chwyt reklamowy. Cóż, Sway był popularnym twórcą treści i profesjonalistą Fortnite, który dołączył do FaZe Clan w naprawdę młodym wieku. Jednak w tym tygodniu jego ogłoszenie związane z organizacją wstrząsnęło wszystkimi.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Sway ponownie dołączył do klanu FaZe po opuszczeniu go kilka dni temu.

Związek klanów Sway i FaZe

Twórca treści, Josue Burgos, znany pod pseudonimem Sway, jest słynną gwiazdą Fortnight w Internecie. Mało tego, w krótkim czasie udało mu się zdobyć dla siebie 4 miliony subskrybentów na swoim kanale YouTube. Podczas gdy jego Instagram ma 3 miliony obserwujących go.

Jednak poza tym wszystkim, Sway miał nawet związek z FaZe Clan w wieku 15 lat, co czyni go najmłodszym, który dołączył do organizacji. Dołączył do FaZe Clan z powrotem w 2019 roku. Jednak później ogłosił coś, co zszokowało wszystkich jego fanów.

Sway ogłosił swoje odejście z FaZe Clan

Po dołączeniu do FaZe Clan, 13 września tego roku Sway ogłosił, że opuszcza organizację. Co sprawiło, że wszyscy byli zszokowani jego decyzją. Nikt nie dowiedział się, dlaczego podjął tę decyzję. Ale przyszedł tylko tweet o jego odejściu. W rzeczywistości jego profil kont w mediach społecznościowych na Twitterze i Instagramie również stał się czarny.

Ale 16 września napisał tweeta ogłaszając, że wrócił z FaZe Clan. Pojawił się też film z tweetem, w którym można było zobaczyć Swaya w komorze, w której dostaje kontroler, a nadchodzi ogłoszenie, że wrócił z FaZe Clan.

Reakcja fanów na dołączenie Swaya do FaZe Clan

Chociaż fani nie wiedzieli, dlaczego Sway opuścił klan FaZe i dlaczego wrócił z nim. Jednak niektórzy z jego fanów są zdecydowanie szczęśliwi widząc go z powrotem z organizacją. Jednak niektórzy nie są przekonani co do sposobu, w jaki ją opuścił i ponownie do niej dołączył.

W rzeczywistości niektórzy fani Swaya nazwali jego decyzję o odejściu, a następnie powrocie z FaZe Clan chwytem reklamowym. Tymczasem ciekawie byłoby zobaczyć, co mówi o tym Sway. Jako fani muszą być ciekawi, co wydarzyło się w tym tygodniu po jego stronie.

Ruchi Singha

Jestem zapalonym pisarzem, który wierzy w magię słów. Jestem byłym pisarzem magazynu i uwielbiam czytać książki, dzięki którym ludzie stają się lepszymi ludźmi. Każde słowo ma w sobie energię i używam ich do tworzenia pozytywnego, pięknego życia. #Zostań Pozytywnie #Zostań Błogosławiony

Źródło : https://therecenttimes.com/gaming/fortnite-pro-josue-sway-burgos-rejoins-faze-clan