Problem z powrotem Yody w Fortnite: emotka, która zawiesza grę.

Usunięcie Yody: Epic Games usuwa backbling z gry z powodu awarii

Problem z awarią w Fortnite

Wygląda na to, że firma Epic Games usunęła z gry backbling Yody po tym, jak zgłoszono go jako przyczynę poważnych problemów z awarią u niektórych graczy, ale dopiero po usunięciu określonej emotki.

Seria filmów opublikowanych w Internecie pokazała, że ​​postacie z plecami zostały nagle wyrzucone z gry z komunikatem o błędzie. Nie jest jasne, co spowodowało tę anomalię, ale jego Moc była z pewnością wystarczająco silna, aby zawiesić grę, więc efekt noszenia pleców został wyeliminowany z gry.

Problem z plecami Yody

Problem wystąpił podczas uruchamiania emotki Zoidberg Scuttle i został podkreślony przez iFireMonkey, najpopularniejszy plakat Fortnite i źródło przecieków na X.

iFireMonkey napisał: „Jeśli wykonasz emotkę Zoidberg Scuttle, mając na sobie plecak Yody, istnieje duża szansa, że ​​zawiesisz grę. Dzieje się tak z powodu zakłócenia twarzy Yody podczas używania emotki. »

Reakcja Epic Games

Opublikowany film pokazuje również postać wykonującą emotkę, po czym pojawia się szary ekran z napisem: „Fortnite uległ awarii. Przykro nam, że tak się stało i pracujemy nad tym, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości. »

Wygląda na to, że firma Epic Games tymczasowo wyłączyła funkcję przywracania Yody z powodu problemu powodującego awarie u niektórych graczy w oczekiwaniu na rozwiązanie.

Wyścig z czasem o powrót Yody

Na razie nic nie wskazuje na to, aby problem został naprawiony, a ponieważ wydarzenie ma się zakończyć za kilka dni, programiści spieszą się, aby przywrócić go na czas. Szef Fortnite, Darth Vader, również został niedawno osłabiony i stał się mniej potężny, niż sądzono, co zmusiło twórców do nieco stonowania go.

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Źródło: readwrite.com