Poziomy wymagane do gry w FNCS 2024: Wyjaśnienie zasad Fortnite

Udział w FNCS 2024: wszystko, co musisz wiedzieć

FNCS 2024 rozpoczyna się dzisiaj pierwszymi otwartymi kwalifikacjami we wszystkich regionach i być może zastanawiasz się, czy kwalifikujesz się do wzięcia udziału w flagowym turnieju Fortnite.

Mimo że FNCS, czyli Fortnite Championship Series, to sztandarowe zawody e-sportowe Fortnite, nieprofesjonaliści spełniający kryteria nadal mogą dołączyć do bitwy.

Kryteria uczestnictwa

W otwartych kwalifikacjach FNCS mogą brać udział osoby nieprofesjonalne, ale aby wziąć w nich udział, Wasz duet musi być wystarczająco dobry w grach rankingowych.

W 2024 r. FNCS zachowa format duetu, co oznacza, że ​​gracze będą rywalizować w dwuosobowych zespołach.

Ranga wymagana do gry w otwartych kwalifikacjach

Aby wziąć udział w otwartych kwalifikacjach FNCS 2024, ty i twój partner w duecie musicie osiągnąć co najmniej rangę Platinum I w rankingowym trybie Battle Royale w Fortnite.

Każdy turniej Open Qualifier składa się z czterech rund i do kolejnej rundy przechodzą wyłącznie najwyżej sklasyfikowane duety, które zdobyły najwięcej punktów w 10 grach rozegranych w ciągu 3 godzin.

Szczegóły dotyczące postępu i transmisji FNCS 2024

Czy FNCS 2024 odbywa się osobiście? Poprzednie trzy turnieje główne i dwa otwarte kwalifikacje do każdego turnieju głównego odbywają się online, a zawodnicy grają z domu.

Wielkie finały zawodów głównych, które odbywają się po górnym i dolnym półfinale każdego turnieju głównego, również odbywają się online.

Najważniejszym wydarzeniem FNCS są Mistrzostwa Globalne, podczas których najlepsze duety z Wielkich Finałów zawodów głównych będą rywalizować w ogromnym wydarzeniu, na którym będzie można uczestniczyć osobiście, z udziałem publiczności na żywo.

Zespół Fortnite ujawni więcej szczegółów na temat osobistych mistrzostw globalnych, takich jak dokładne daty i lokalizacja, jeszcze w tym roku.

Jak oglądać FNCS 2024

FNCS 2024 będzie transmitowany na wielu platformach streamingowych, w tym w samym Fortnite.

Oto lista głównych oficjalnych kanałów w języku angielskim, które będą transmitować FNCS 2024:

W samej grze gracze mogą użyć kodu wyspy 3303-7480-5925, aby uzyskać dostęp do wyspy Legends Landing, gdzie mogą oglądać transmisje na dużym wirtualnym ekranie.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat tegorocznej edycji FNCS, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po godzinie rozpoczęcia otwartych kwalifikacji i puli nagród FNCS 2024.

Źródło: www.the-sun.com