Powrót wszystkich niezablokowanych przedmiotów w Fortnite OG, tydzień 3

Fortnite OG Tydzień 3: powrót do podstaw

Trzeci tydzień sezonu Fortnite OG zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że ​​powrócą nowe odblokowane przedmioty, w tym stare ulubione, takie jak pistolet Flint-Knock, ostrze kinetyczne, poczwórna wyrzutnia i inne.

Odblokowane przedmioty powracające w trzecim tygodniu Fortnite OG:

Balony, wprowadzone w sezonie szóstym, to przydatne przedmioty, których możesz użyć maksymalnie trzy razy. Pozwalają unosić się w powietrzu, zapobiegając obrażeniom w przypadku upadku.

Z drugiej strony, Zakopany Skarb pomaga znaleźć skrzynię skarbów pełną łupów premium. Kiedy odnajdziesz zakopany skarb na mapie, będziesz musiał podążać za przerywaną linią, aby się do niego zbliżyć.

Ostrze Kinetyczne, przerażająca broń do walki wręcz wprowadzona w drugim sezonie, oferuje dwa szybkie ataki, zadające 35 obrażeń każdy. Drugi atak odrzuca wrogów.

Minigun to zastraszający karabin szturmowy z nieograniczoną pojemnością magazynka. Idealnie nadaje się do gaszenia pożaru i niszczenia konstrukcji.

Kultowe bronie i pojazdy

Pirackie działa, wprowadzone w ósmym sezonie, reprezentują zarówno przerażającą broń, jak i pojazdy wybuchowe. Pozwalają graczom na przeprowadzanie potężnych ataków na wrogów, zadając znaczne obrażenia.

Samoloty, które od chwili pojawienia się zmieniły oblicze Fortnite, oferują graczom możliwość latania po niebie w nowy sposób. Pozwalają one na szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce czy walkę z przeciwnikami z powietrza.

Pułapka z zatrutymi strzałkami charakteryzuje się możliwością rzucania strzałkami na odległość trzech pól, zadając ciągłe obrażenia i zmniejszając zdrowie graczy.

Podgląd nadchodzących elementów

Przedmioty te odgrywają kultową rolę w Fortnite OG i powrócą w trzecim tygodniu sezonu. Bądź gotowy, aby je odkryć na nowo i wykorzystać do pokonania wrogów.

Źródło: www.bing.com