Powrót Fortnite OG i oryginalnej mapy w 2024 roku dzięki ich ogromnej popularności

Wielki powrót Fortnite OG i oryginalnej mapy w 2024 roku

Zespół Fortnite potwierdził wielki powrót Fortnite OG i oryginalnej mapy w 2024 roku, deklarując, że „sezon OG znacznie przekroczył nasze oczekiwania”. Tą ekscytującą wiadomością podzieliło się konto Fortnite na X/Twitterze, sugerując, że wkrótce będziemy mogli wrócić do mapy, która po raz pierwszy powitała nas w grze Battle Royale w 2017 roku.

„Szczerze mówiąc, sezon OG znacznie przekroczył nasze oczekiwania” – napisano na koncie Fortnite. „Tak bardzo, że chcielibyśmy to przywrócić… *otwiera dokument z planem działania na 2024 rok* W międzyczasie do zobaczenia w Battle Busie. »

Miłość do Fortnite OG

Nie powinno to być wielką niespodzianką, biorąc pod uwagę szaleństwo na rzecz Fortnite OG, które było przytłaczające i sprawiło, że Fortnite przeżył „swój największy dzień”, w którym ponad 44,7 miliona graczy wskoczyło do gry, aby cofnąć się w przeszłość.

Wydarzenie Wielki Wybuch i Fortnite Rozdział 5: Podziemie

Ten weekend był również ważny dla Fortnite, ponieważ niedawne wydarzenie Big Bang wrzuciło nas do rozdziału 5 Fortnite: Underground. Ta przygoda polegająca na przeskakiwaniu wymiarów dała nam koncert Eminema, ale także zapoznała nas z nowymi grami LEGO, wyścigowymi i muzycznymi, które pojawią się w Fortnite w przyszłym tygodniu.

Jeśli chodzi o Fortnite Rozdział 5: Underground, ten nowy sezon przyniesie wiele zmian i dodatków, w tym nową wyspę, pociąg podróżujący po mapie, modyfikacje broni, ponad 1200 strojów w stylu LEGO, bossów, nową przepustkę bojową z Peterem Griffinem i Solid Snake i wiele więcej.

Czy masz informacje, które możesz nam przesłać? Czy chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest redaktorem wiadomości w IGN. Można go śledzić na Twitterze @AdamBankhurst i na Twitchu.

Źródło: www.bing.com