Powrót Epic Arena w Fortnite?

Powrót Areny w Fortnite: co musisz wiedzieć

Od jakiegoś czasu w grze nie ma tak popularnego wśród graczy Fortnite trybu Arena, a wielu zastanawia się, czy kiedykolwiek powróci.

Powstaje pytanie o powrót Areny do Fortnite, ponieważ ten sposób był głównym sposobem grania w tę grę dla większości społeczności graczy FN. Jednak od jakiegoś czasu nie pojawia się on na boisku. Przez większą część Rozdziału 4 zastąpił go inny tryb. Jednak ze względu na inny zestaw zasad i pewne frustrujące funkcje niektórzy gracze nadal zastanawiają się, czy Arena powróci do Fortnite.

Wielu zastanawia się, czy Arena powróci i czy tryb rankingowy w Fortnite pozostanie dostępny na stałe. Jest to częsty temat dyskusji, a filmy przedstawiające mrugnięcia okiem i innych graczy często lubią udawać powrót Fortnite Arena, aby przyciągnąć uwagę.

Nie spodziewajcie się, że Arena powróci do Fortnite

Jednym słowem nie.

Jeśli zastanawiacie się, czy Arena powróci do Fortnite, to temat dość prosty, nie. Arena była starą, rankingową wersją gry, ale została zastąpiona czymś nowym. Tryb areny zasadniczo nie różni się od trybu rankingowego Fortnite. Gdyby Epic nie zmienił nazwy, istniałby nadal w tej samej formie, w jakiej obecnie. Zmiany, które wprowadzili, wydają się trwałe. Jest zatem mało prawdopodobne, że tryb Arena powróci.

Jest bardzo mało prawdopodobne, że Epic cokolwiek anuluje. Odpowiedź na pytanie, czy Arena wróci do Fortnite brzmi: nie, wygląda na to, że to już koniec na dobre.

Główne różnice pomiędzy areną a trybem rankingowym

Istnieją zasadnicze różnice pomiędzy trybem Arena i trybem rankingowym. Chociaż tryb rankingowy zasadniczo spełnia tę samą rolę co Arena, nie jest bezpośrednim zamiennikiem. Oto kilka różnic i powodów, dla których gracze zastanawiają się, czy Arena powróci do Fortnite.

Za rangi zdobyte w trybie rankingowym Fortnite dostępne są nagrody kosmetyczne. Ponadto wydarzenia e-sportowe, takie jak Puchary rankingowe Fortnite, odbywają się na wszystkich rangach, a nie tylko na najwyższych. Te różne zmiany zrodziły pytania o możliwy powrót Areny w Fortnite.

Tryb rankingowy różni się znacznie od Areny, włączając w to nagrody kosmetyczne, szersze stopnie i zadania specjalne. Jednak pomimo tych różnic jest mało prawdopodobne, aby Arena powróciła.

Źródło: www.bing.com