Powrót Alana Wake’a do sklepu z przedmiotami Fortnite.

Alan Wake wraca do sklepu z przedmiotami Fortnite

Świętujemy różnorodność franczyzy w Fortnite

W ostatnim czasie Fortnite nawiązał imponującą współpracę, wprowadzając do gry kultowe marki, takie jak Gwiezdne Wojny, Fallout i Marvel, a według plotek ma nadejść jeszcze wiele ekscytujących kolaboracji. Gra Battle Royale w dalszym ciągu utrzymuje swoją stałą popularność, a ogromną atrakcją dla tej gry są niewątpliwie aspekty obsługi na żywo, które powodują ciągłą rotację treści z innych fandomów – z których wiele ma oddanych fanów chętnych do wydawania V-dolców w sklepie . Zeszłoroczne wydarzenie inspirowane Halloween w Fortnite, Fortnitemares, wprowadziło do sklepu z przedmiotami kilka przedmiotów związanych z Alanem Wake’iem, na które gracze z niecierpliwością czekali od jakiegoś czasu, a przez ograniczony czas gracze, którzy przegapili przedmioty Alana Wake’a za pierwszym razem możesz kupić zestaw, strój z serii Gaming Legends, kilof i opaskę. Opcje sklepu z przedmiotami Alana Wake’a są szczegółowo opisane poniżej wraz z ceną V-dolców za każdą z nich:

Strój z serii Alan Wake Gaming Legends
„Autor bestsellerów prześladowany przez własne pokręcone historie. »
1500 V-dolców
Zawiera torbę Alana i plecak „Keep Your Secrets Safe”.

Kilof z serii Dark Place Lamp Gaming Legends
” Zgaszone światła ! »
800 V-dolców

Okładka serii Dark Place Gaming Legends
„Pokaż swój styl. »
300 V-dolców
Typ: strój i broń

Opcje sklepu

Oczywiście wszystkie wymienione powyżej przedmioty możesz zdobyć w pakiecie Alan Wake za 1800 V-dolców, co pozwala zaoszczędzić w sumie 800 dolarów na pełnym zestawie. Przedmioty Alana Wake’a były ostatnio widziane w sklepie z przedmiotami Fortnite 220 dni temu i można je kupić do 10 czerwca. Dodatkowa współpraca dostępna obecnie w sklepie z przedmiotami obejmuje osiem opcji z Destiny 2, Lethal Company, Family Guy, NBA i Billie Eilish. Fortnite jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X/S i urządzeniach mobilnych.

Przyszłość Alana Wake’a

Jeśli chodzi o Alana Wake’a jako samodzielną franczyzę, biorąc pod uwagę, że Summer Game Fest odbędzie się jutro (w momencie pisania tego tekstu), a Geoff Keighley powiedział niedawno podczas pytań i odpowiedzi na Twitchu, że prezentacja „nie jest całkiem nowa”, prawdopodobnie coś zobaczymy dla Alana Wake’a już wkrótce, a sądząc po wyglądzie wiadomości opublikowanej przez konto Alan Wake X (dawniej Twitter), zapraszającej czytelników do „Dołączenia do Perkolacji 7 czerwca”, jest wysoce prawdopodobne, że w końcu zobaczymy DLC Night Springs .

Źródło: www.bing.com