Potwierdzony wyciek!? Spider-Man przybywa do Fortnite


Zamaskowana strzelanka internetowa trafi do 8. sezonu Fortnite.

Spider-Man w czerni i czerwieni | © xApplezz przez YouTube / Epic Games

Wszyscy już znacie tę umowę, Fortnite i Epic Games mają fanów, którzy jedzą z ręki jak dziecko, któremu wolno pić napój gazowany tylko na przyjęciu urodzinowym, spragniony AF. A ponieważ Fortnite: Koszmary właśnie się zaczęło, to najlepszy czas, aby wprowadzić do gry jeszcze więcej crossoverów, takich jak ten Skórka Ricka Grimesa z The Walking Dead. I oczywiście fani Fortnite szepczą w mediach społecznościowych o tym, która postać może pojawić się w Fortnite jako następna, i chociaż Epic woli być ostrożnym z informacjami, które lubimy posługiwać się plotkami.

Nie zapominajmy, że dwa sezony temu w oficjalnych teaserach Fortnite pojawił się dziwny wzór pajęczyny. Chociaż w tamtym czasie było to tylko zgadywanie, niektórzy zakładali, że oznacza to znacznie więcej. Hypex, który przeciekał z Fortnite, zrobił teraz o jeden lepszy wynik, twierdząc, że Epic pracuje nad funkcją w grze, która pozwoli graczom się huśtać! To znaczy, widzisz to w tytule i na zdjęciu, ale tak, mówimy o niczym innym jak Człowiek Pająk!

Jest Człowiek Pająk Zbliża się do Fortnite w Rozdziale 2, Sezon 8?

Oficjalne tweety Epic mają w tle osadzone pajęczyny od początku października. Po raz pierwszy sieci zostały zauważone w tweecie z emotką „Wszyscy mnie kochają”. Później ponownie w tweecie, który wprowadził pakiet echa glifów.

Między innymi przedmiot Web-Slinger ma następujące zdolności w plikach gry:

  • Lokalizacja mocowania huśtawki
  • Swing Odłącz Czas Swinging
  • Przyspieszenie huśtawki
  • Rozkołysany skok

Jeśli te szczegóły są poprawne, może to wyjaśnić, dlaczego Spider-Manowi zajęło trochę więcej czasu, aby dostać się do Fortnite w porównaniu do innych postaci Marvela.

Spider-Man: No Way Home ukaże się w grudniu i może być najbardziej oczekiwanym filmem MCU od czasów Avengers: Endgame. Tak więc, oczywiście, sensowne byłoby, aby Fortnite nawiązało kolejną współpracę z Marvelem w połączeniu z filmem. Może to wskazywać na uwolnienie skóry.

Biorąc pod uwagę, że skórka Carnage została wreszcie dodana do gry, możliwość, że Spider-Man wkrótce pojawi się w Fortnite, nie jest tak daleko idąca. Niestety bez oficjalnego potwierdzenia fani Fortnite i Spider-Mana będą musieli uzbroić się w cierpliwość do tego czasu, ale jeśli jest w plikach gry i wychodzi wielki film… to na pewno się dzieje. Teraz to tylko kwestia gdy.

Czytaj więcej:

Witamy w EarlyGame, Twoim kompleksowym sklepie ze wszystkimi e-sportami i grami. Kasy MojaWczesnaGra aby uzyskać ekskluzywne i konfigurowalne wrażenia oraz stać się częścią rodziny EarlyGame. Zaangażuj się dalej Świergot oraz Facebook.

Artykuł oryginalny Alisy Eiber

Source : https://www.earlygame.com/fortnite/leak-spider-man/