Potwierdzony powrót Fortnite OG od Epic Games w 2024 roku

Fortnite OG powróci w 2024 roku

Powrót Fortnite OG odniósł wielki sukces wraz z premierą Rozdziału 4, Sezonu 5 na początku listopada. Epic Games potwierdziło teraz, że powróci w pewnym momencie w 2024 roku.

Powrót do oryginalnej mapy

W Fortnite OG powróciła oryginalna mapa wraz z innymi nostalgicznymi odniesieniami, w tym wózkiem z supermarketu oraz innymi pojazdami i bronią z rozdziału 1. Nostalgia była hitem wśród graczy, a liczba rekordów Tłumy zostały pokonane, a wielu wróciło, aby znaleźć Wykrzywione Wieże i Jezioro Łupów.

Stała prośba o powrót

Ukochana oryginalna mapa zniknęła wraz z nadejściem pierwszego sezonu rozdziału 5 (Podziemie), a do mieszanki dodano nowe lokalizacje i przeklęte skórki. Wielu graczy prosiło, aby Fortnite OG w jakiś sposób powrócił na stałe dla fanów nostalgii.

Zwrot potwierdzony na rok 2024

Oficjalny Fortnite Do tego stopnia, że ​​bardzo chcielibyśmy go przywrócić… *otwiera dokument dotyczący planu działania na rok 2024*” – napisano w tweecie. Fani wyrazili podekscytowanie, a niektórzy sugerowali, że jest to dowód na to, że Fortnite słucha społeczności.

Chociaż Epic Games nie określiło dokładnie, w jakiej formie Fortnite OG może powrócić w 2024 roku, jedno jest pewne: fani będą bardzo podekscytowani.

Źródło: www.bing.com