Potwierdzono pojawienie się widoku pierwszoosobowego w Fortnite!

Potwierdzono pojawienie się perspektywy pierwszoosobowej w Fortnite

Perspektywa pierwszoosobowa w Fortnite

W końcu potwierdzono długo oczekiwane pojawienie się perspektywy pierwszoosobowej w Fortnite, chociaż początkowo ograniczało się ono do trybów kreatywnych w UEFN. Chociaż funkcja ta jest obecnie ograniczona do trybu kreatywnego, jej możliwości sugerują, że w przyszłości może zostać rozszerzona na inne tryby gry. Według Epic perspektywa pierwszoosobowa zostanie wprowadzona do trybu kreatywnego „jeszcze w tym roku”.

Oczekiwania graczy dotyczące nowej funkcji

Od jakiegoś czasu krążą przecieki na temat trybu pierwszoosobowego w Fortnite, wywołując duże oczekiwanie wśród graczy. Dodanie opcji pierwszoosobowych lub trzecioosobowych niewątpliwie tchnęłoby świeże emocje w rozgrywkę Fortnite, zapewniając nowe spojrzenie na ukochaną klasykę.

Wrażenia z perspektywy pierwszej osoby w grach

Poznawanie rozgrywki w Fortnite w trybie pierwszoosobowym zapowiada się na ekscytujące doświadczenie, rodzące pytania o to, jak pasuje ona do charakterystycznego ducha i formuły gry, a może będzie wydawać się po prostu dodatkiem bez większej głębi? Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać, aby poznać więcej szczegółów na temat jego potencjału.

Możliwe włączenie do innych trybów gry

Choć stworzone przez fanów tryby pierwszoosobowe pojawiały się już wcześniej w trybie kreatywnym Fortnite, oficjalne włączenie Epic sugeruje możliwość ich rozszerzenia w najbliższej przyszłości na inne playlisty, takie jak Battle Royale czy Zero Build. Czekajcie na dalsze informacje na temat tego intrygującego rozwoju!

Źródło: www.indiatodaygaming.com