Poradnik Fortnite Indiana Jones: Jak zdobyć nową skórkę Indy


Po tygodniach oczekiwania Indiana Jones w końcu został dodany do Fortnite. W przeciwieństwie do wielu licencjonowanych postaci, nie musisz wydawać pieniędzy, aby grać jako Indy w grze. Zamiast tego musisz wykonać szereg wyzwań, aby zdobyć skórkę, wraz z zestawem kosmetyków Indiana Jones.

W tym przewodniku przeprowadzimy Cię przez ukończenie wszystkich wyzwań, aby odblokować skórki Indiana Jones w Fortnite.

Zobacz więcej

Jak zdobyć Indianę Jonesa w Fortnite?

Kup karnet bojowy na sezon 3

Zanim przejdziesz do samych zadań, musisz kupić przepustkę bojową sezonu 3 za 950 V-dolców. Możesz zdobyć 1000 V-dolców za około 8 USD, a jeśli kupiłeś poprzednią przepustkę bojową, możesz już mieć odłożoną wystarczającą ilość V-dolców. Po zakupie przepustki bojowej na sezon 3 będziesz mógł zacząć robić postępy w zadaniach Indiany Jonesa.

Ukończ zadania Indiany Jonesa

Użyj rękawicy hakowej, aby huśtać się z drzew (10)

Nagroda: Narzędzie do zbierania reliktów Najeźdźcy

Jak omówiliśmy w przewodniku po zadaniach w tygodniu 2, będziesz chciał zdobyć rękawice Grapple, które znajdują się na stacjach na całej mapie i można je również znaleźć w skrzyniach. Gdy już go zdobędziesz, użyj go, aby huśtać się z 10 drzew, aby ukończyć to zadanie. Pamiętaj, że nie musisz huśtać się ze wszystkich 10 drzew w tym samym meczu.

Zbierz relikt Durrrburgera ze Świątyni i Ruin w jednym meczu (2)

Torba ekspedycyjna Back Bling

Mapa ruin i świątyni w Fortnite.
Fortnite.gg

Ta jest nieco trudniejsza, ponieważ obie te lokalizacje będą bardzo zajęte przez innych graczy. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​najlepiej wylądować najpierw w Świątyni, ponieważ obszar ten jest zazwyczaj bardziej ruchliwy i przez to trudniej jest przetrwać. Po przybyciu na HUD zobaczysz ikonę Reliktu Durrrburgera, więc upewnij się, że chwycisz go w podziemiach Świątyni. Upewnij się, że zaopatrujesz się w broń, gdy szukasz reliktu. Następnie udaj się na południowy wschód do Ruin i zrób to samo.

Możesz napotkać innych wrogich graczy, ale jeśli masz przy sobie broń, powinieneś być w stanie się obronić. Jeśli nie, zalecamy unikanie kontaktu z wrogiem. Musisz zebrać oba relikty w tym samym meczu, aby się liczyły, więc dobrym pomysłem może być odwiedzenie tych miejsc podczas meczu, gdy autobus bojowy pojawia się daleko, więc jest mniej prawdopodobne, że natkniesz się na wrogich graczy.

Zadaj przeciwnikom obrażenia podczas wjeżdżania lub stania na pojeździe (500)

Gracz wystrzeliwuje z pojazdu w Świątyni w Fortnite.

Nagroda: Okład Rogue Archeology

Jest to jeden z najtrudniejszych z całej grupy, ponieważ zależy od szczęścia. Zaleca się stopniowe robienie postępów w tym wyzwaniu, zamiast próbować zadać 500 obrażeń za jednym zamachem. Jeśli natkniesz się na pojazd, upewnij się, że masz zaopatrzony w przyzwoitą broń średniego i dalekiego zasięgu, zanim wskoczysz do środka. Następnie pojedź nim do obszaru o dużym natężeniu ruchu, takiego jak Tilted Towers lub jeden z innych głównych węzłów. Jedź dookoła, a gdy zobaczysz wroga, przełącz się na miejsce pasażera, aby oddać jak najwięcej strzałów. Nawet jeśli zapewnisz sobie eliminację, nadal będziesz musiał zadać więcej obrażeń, aby ją ukończyć, więc powtarzaj proces, aż osiągniesz 500 zadanych obrażeń. Ten jest kumulatywny, więc nie ma potrzeby zdobywania wszystkich 500 w jednym meczu.

Przeszukaj skrzynie w Shifty Shafts (5)

Skrzynia w Shifty Shafts w Fortnite.

Nagrody: ikona sztandaru

Na początku to wyzwanie może wydawać się trudne ze względu na ogromną liczbę graczy, z którymi możesz się spotkać w Shifty Shafts (poważnie, kiedy próbowaliśmy naliczyliśmy 17 innych graczy!), ale jest znacznie łatwiejsza metoda niż lądowanie w środku tego obszaru. Zamiast tego celuj w górę na północ, na wschód od Logjam Lotus, gdzie znajdziesz znacznie mniej graczy. Otwarcie pięciu skrzyń może nadal wymagać kilku prób, ponieważ w tym obszarze nie ma tyle łupów, co inne, ale jest to o wiele bezpieczniejsze.

Jak zdobyć skórkę Indiana Jones (Świątyni Odkrywca)?

Indiana Jones w Fortnite.

W typowym Fortnite moda, możesz zdobyć dodatkową skórkę Indiany Jonesa. Ten jest z Świątynia Zagłady film, w którym występuje Indy w zniszczonej odzieży. Po zdobyciu początkowej skórki Indiany Jonesa, wykonując cztery wymienione powyżej wyzwania, odblokujesz pięć kolejnych wyzwań. Jeśli je ukończysz, zostaniesz nagrodzony skórką Indiana Jones (odkrywca świątyń).

Znajdź sekretne drzwi za główną komnatą w Pomieszanych kapliczkach (1)

Mapa run w Fortnite.

Nagroda: emotikonka Indy’s Dustoff

Ta jest trudna — nie tylko dlatego, że sam cel jest mylący, ale dlatego, że podczas rozwiązywania zagadki będziesz musiał poradzić sobie z mnóstwem graczy. Z tego powodu zalecamy wypróbowanie tego później, gdy obszar ten nie jest tak gorący. Tak czy inaczej, musisz odwiedzić obszary zaznaczone na powyższej mapie, wewnątrz nowego POI Tasowanych Kapliczek. Każda z czterech lokacji zawiera zepsutą runę, która zmienia kolor w każdym meczu. Musisz odwiedzić każdą z nich i zwrócić uwagę, jakiego są koloru.

Runy przed drzwiami w Fortnite.

Następnie, gdy już zobaczysz, jaki kolor ma każda runa, musisz udać się na środek tego obszaru i zejść na dół, gdzie przed drzwiami znajdziesz kolejny zestaw run. Musisz dopasować każdą runę przed sobą do tych, które znalazłeś na obwodzie tego obszaru. Zepsuta runa na południowy zachód od Shuffled Shrines jest powiązana z najbardziej lewą runą przed drzwiami, północno-zachodnia runa pasuje do środkowej lewej runy, najbardziej wysunięta na północ runa w środku odpowiada środkowej prawej runie, a wschodnia runa reprezentuje najbardziej prawą runę runa. Musisz obrócić runy przed drzwiami, aby pasowały do ​​kolorów zepsutych run na zewnątrz. Pamiętaj, że kolory zmieniają się w każdym meczu.

Po otwarciu drzwi musisz ostrożnie przejść korytarzem. Spójrz na ściany, a zauważysz dziury, z których mogą wystrzelić śmiercionośne strzały. Jeśli podejdziesz wystarczająco daleko, możesz je uruchomić przed cofnięciem się. Rób to, aż dotrzesz do samego końca, gdzie czeka Twoja nagroda. Cóż, w każdym razie jeden z nich. Chwyć Złotego Pomidora, a cały obszar zacznie się trząść. W tym momencie spójrz bezpośrednio na prawo od gigantycznej czaszki na ścianie, a zobaczysz roślinę blokującą ścieżkę, która prowadzi do sekretnego pomieszczenia. Gdy tylko wejdziesz tutaj, otrzymasz kredyt za ukończenie tego wyzwania.

Schowaj przedmiot o mitycznej lub egzotycznej rzadkości w namiocie (1)

Mapa NPC w Fortnite.
Fortnite.gg

Nagroda: spray Ucieczka Indy

To może być trudne, ponieważ musisz nie tylko znaleźć namiot, ale także natrafić na broń mityczną lub egzotyczną. Najlepiej jest odwiedzić jednego z NPC na powyższej mapie i kupić od niego broń egzotyczną/mityczną za pomocą sztabek złota. Jasne, możesz również znaleźć te przedmioty na świecie, ale trudno je zdobyć. Pamiętaj, że mityczne bronie, takie jak Złoto i Egzotyki, mają jasnoniebieski kolor. Grabież jak najwięcej, a kiedy znajdziesz namiot, wrzuć do środka swoją egzotyczną lub mityczną broń, aby ukończyć ten.

Spraw, by Uciekające głazy przetoczyły się przez 100 metrów w jednym meczu (100)

Mapa Kulojazdów i głazów w Fortnite.
Fortnite.gg

Nagroda: emotikon Doktora Jonesa

To zadanie jest o wiele łatwiejsze, niż się wydaje. To, co musisz zrobić, to wylądować wokół Rave Cave, gdzie na szczycie dużych wzgórz znajdziesz garść ogromnych Runaway Boulders. Zaznaczyliśmy jeden na powyższej mapie. Wyląduj po północnej stronie Głazu i zaatakuj jego bazę za pomocą narzędzia żniwnego. Następnie stoczy się w dół wzgórza, a jeśli znajdziesz się po jego północnej stronie, Głaz z łatwością osiągnie ponad 100 przebytych metrów.

Obrażenia przeciwników pistoletem (750)

Nagroda: ekran ładowania pierwszej Misadventure

W tym zadaniu miej oczy szeroko otwarte na rzadkie pistolety i postaraj się za ich pomocą zadać obrażenia wrogim graczom. W zależności od poziomu umiejętności możesz być w stanie ukończyć to w jednym meczu, ale zadanie 750 obrażeń pistoletem prawdopodobnie zajmie ci trochę czasu. Priorytetowo używaj pistoletu i wykorzystuj niczego niepodejrzewających wrogów, aby szybko go ukończyć.

Umieść top 5 w meczu (1)

Nagroda: szybowiec ratunkowy na tratwie

To prawdopodobnie najprostszy cel całej grupy. Jeśli walczysz, postaraj się grać pasywnie, upewnij się, że masz zapas zdrowia i sprzętu, i nie wchodź w interakcje z wrogami, chyba że masz pewność, że uda ci się wyeliminować eliminację. Przy odrobinie szczęścia i cierpliwości znajdziesz się w pierwszej piątce.

Rekomendacje redaktorów
Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=ae7b085b57004c498c2b005cae976665&url=https%3A%2F%2Fwww.digitaltrends.com%2Fgaming%2Ffortnite-indiana-jones-skin-guide%2F&c=5821607054136515626&mkt=fr-fr