Popularna gra wideo „Fortnite” w roli Coachelli


Dla tych, którzy kochają festiwale muzyczne i dla tych, którzy kochają gry: ten jest dla Ciebie.

Zgadza się, popularna gra wideo Fortnite współpracuje z popularnym festiwalem muzycznym Coachella dla nowych światów.

Epic Games, które produkuje Fortnite, ogłosił niedawno, że będzie współpracować z Coachella Valley Music and Arts Festival, aby zapewnić fanom zupełnie nowe wrażenia. Gracze mogą dostroić się do Icon Radio, które jest Fortnite stacja muzyczna w grze, aby usłyszeć nowe piosenki od 30 artystów grających w tym roku na festiwalu. Zainteresowani mogą to zrobić teraz do 16 maja.

W ciągu najbliższych dwóch weekendów w grze pojawią się również nowe „skórki”, stroje i akcesoria związane z festiwalem. Będą one dostępne dla graczy od czwartku (14 kwietnia) i następnego czwartku (21 kwietnia).

„Muzyka jest życiem. Zanurz się w więcej: https://fn.gg/coachella”, konto Fornite udostępnione na Twitterze.

„Coachella polega na byciu sobą, więc utrzymuj dobre wibracje, robiąc to” Fortnite Zespół udostępniony w niedawnym poście na blogu.

Na początku tego roku Coachella ogłosiła swój skład koncertowy 2022 – choć od tego czasu zmieniło się to trochę po tym, jak Kanye West wycofał się w proteście.

Jest mnóstwo innych artystów, w tym Megan Thee Stallion, 21 Savage, King Gizzard and the Lizard Wizard, Doja Cat, Run The Jewels, Vince Staples i FINNEAS. I kontrowersyjne jak Lil Baby. Festiwal zaplanowano na Empire Polo Ground w Indio w Kalifornii.

Krótko po tym, jak Ye (wcześniej Kanye) West wycofał się z Coachella Music Festival, The Weeknd i Swedish House Mafia zostali ogłoszeni jego głównymi zastępcami. Piosenkarka i grupa EDM przejmą spoty 17 i 24 kwietnia (niedziela), które podążają za headlinerami Harry Styles (piątek) i Billie Eilish (sobota).

Zdjęcie za pośrednictwem TwitteraŹródło : https://americansongwriter.com/popular-video-game-fortnite-set-to-feature-coachella/