Popraw swoje wrażenia z gry Fortnite dzięki cyfrowym rynkom gier


Nasz zespół zawsze szuka rzeczy, które naszym zdaniem docenią nasi czytelnicy. Otrzymaliśmy rekompensatę za opublikowanie tego artykułu.

Fortnite został wydany w 2017 roku, czyli dawno temu pod względem gier. Jednak przez te wszystkie lata gra zdołała utrzymać aktualność i wciąż każdego dnia gromadzi miliony graczy z całego świata. Jednym z powodów jego sukcesu jest ciągłe wypuszczanie nowych skórek i innych elementów wizualnych, dzięki którym gra jest świeża nawet po latach grania. Cyfrowe rynki gier, takie jak Eneba oferują te skórki w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu gra jest przyjemna, a jednocześnie nadal przystępna dla przeciętnego gracza. Oprócz tego możesz także kupować wszelkiego rodzaju inne produkty cyfrowe, takie jak gry wideo, DLC, waluty w grach, subskrypcje i wiele innych.


Nowe skórki Fortnite Paradise

Nowe rajskie skórki zostały ujawnione wraz z nadejściem czwartego sezonu rozdziału 3 i jest czym się ekscytować. Nowa postać o imieniu Loveless będzie dostępna dla członków ekipy Fortnite. Inne nowe skórki Fortnite w pakiecie Paradise to między innymi Paradigm, Lennox Rose, Bytes, Gririz, Meow Skulls, Twyn i Stryder oraz Spider-Gwen. Z pewnością wniosą one do gry wiele nowych emocji, ponieważ można je odblokować po prostu grając w grę i odblokowując je, zdobywając różne osiągnięcia. Wiele z tych nowych skórek ma również wiele wariantów, co zapewnia mnóstwo możliwości zmiany wyglądu w grze. Daje ci to możliwość cieszenia się jednymi z najlepszych, jakie gra może zaoferować, jeśli zechcesz ją rozdrobnić.

Ujawniono inne nowe skórki Fortnite

Było mnóstwo skórek Fortnite, które wyciekły lub ogłoszono, że pojawią się w grze w przewidywalnej przyszłości poza skórkami Paradise. Podobna do diabła postać o imieniu Gemma powinna trafić do sklepów już za kilka tygodni. Gemini, który był krótko dostępny podczas drugiego sezonu 2 rozdziału, również powraca, a wycieki również takie jak K-Pop, Zander i Brilliant Bomber. Chociaż ich daty premier nie zostały jeszcze zakończone, w pewnym momencie trafią na półki.

Całkowita lista dostępnych skórek w Fortnite przekroczyła obecnie 1300, co jest niesamowitą ilością, która w zasadzie gwarantuje, że w grze znajdzie się coś dla każdego gustu i preferencji. To niesamowite, że zespół odpowiedzialny za Fortnite wciąż wymyśla nowe, niesamowite, unikalne i świeże projekty, ale tak długo, jak to robią, gra z pewnością pozostanie przynajmniej gdzieś w czołówce najpopularniejszych gier na świecie przez jeszcze dłużej.

Jeśli jesteś zapalonym graczem Fortnite lub po prostu kimś, kto chce wejść do gry, nie powinieneś przegapić korzyści oferowanych przez cyfrowe rynki gier. Tutaj możesz znaleźć wszystkie rodzaje skórek Fortnite i V-dolców w różnych ilościach taniej w porównaniu do ceny, którą zapłaciłbyś bezpośrednio w grze. Sprawdź, co mają do zaoferowania i zaoszczędź trochę pieniędzy na zakupach gier!

ReklamaŹródło : https://www.ghacks.net/2022/10/24/improve-your-fortnite-experience-with-digital-gaming-marketplaces/