Polo G pomaga wprowadzić kolekcję Ralph Lauren Fortnite Polo – Rolling Stone


Jeśli kupisz niezależnie sprawdzony produkt lub usługę za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, Rolling Stone może otrzymać prowizję partnerską.

Ralph Lauren może być najbardziej znany ze swoich koszulek polo, ale marka modowa wybrała w zeszłym tygodniu inne Polo, aby rozpocząć pierwsze tego rodzaju partnerstwo z globalną grą online Fortnite, kontynuując zaangażowanie firmy w eksplorację Metawers.

Raper Polo G był w Nowym Jorku, aby pomóc w zaprezentowaniu zupełnie nowej kolekcji kapsuł Fortnite Ralpha Laurena, która na nowo przedstawia kultowego Polo Pony w świecie Fortnite jako Polo. Lama.

Koszulka unisex to pierwszy raz w 55-letniej historii Ralpha Laurena, w którym kultowe logo polo zostało przeprojektowane. Współpraca obejmie również ekskluzywną kolekcję cyfrowej odzieży i akcesoriów w sklepie z przedmiotami Fortnite, a Ralph Lauren będzie współgospodarzem turnieju dla graczy.

Ralph Lauren

Kup Ralph Lauren x Fortnite Polo 125

W międzyczasie Polo G było pod ręką, aby wystąpić na imprezie z transmisją na żywo na Twitchu, aby wesprzeć premierę. „Zawsze byłem fanem [of Fortnite and Ralph Lauren]”- powiedział raper Toczący Kamień na wydarzeniu. „Więc kiedy sięgnęli po okazję, a także by wystąpić, skoczyłem prosto na to”.

Zanim Polo G wszedł na Twitcha, aby wykonać utwory takie jak „Fortnight”, Rapstar” i „Blackhearted”, Toczący Kamień spotkał się z raperem z Chicago, aby porozmawiać o nowej okazji, o tym, jak wyglądałaby jego kolekcja Ralpha Laurena i jak powstał jego najnowszy singiel „Bag Talk”.

Wydajność transmisji na żywo jest bardzo oczekiwana. Czy to twój pierwszy występ dla jednego?

To chyba mój piąty raz, kiedy to robię. Bo wiecie, na początku czasów Covida mieliśmy do czynienia z wieloma wirtualnymi pokazami.

Mając doświadczenie w robieniu zarówno koncertów na żywo, jak i wirtualnych, co według ciebie jest największą różnicą?

Różnica polega tylko na energii tłumu. Wiesz, że podczas występu na żywo pracujesz z tłumu, ale przy czymś takim bardziej zwracasz uwagę na swój ruch.

Pochodzący z Chicago Ralph Lauren zawsze był częścią naszej kultury, jeśli chodzi o modę. Czy możesz opowiedzieć o swojej historii dorastania i noszenia Ralpha Laurena i czy pamiętasz niektóre z twoich pierwszych wypowiedzi polo?

Tak, pamiętam szczególnie w gimnazjum, wtedy naprawdę byłem ciężki w stylu Ralpha Laurena. Wszyscy naprawdę nosili to na dole (dzielnica w Chicago). Jednym z moich ulubionych elementów jako dziecko była koszulka polo w pomarańczowo-białe paski, którą miałem na sobie z niebieskim koniem, ale logo było większe niż zwykle.

Ralph Lauren

Kup czapkę Polo Ralph Lauren x Fortnite 69,50 zł

Wróć do czasów, kiedy wymyśliłeś pseudonim Polo w swoim imieniu. Jak to się stało?

To po prostu wyszło z tego, że jestem fanem (Ralfa Laurena). Tylko tego pragnęłam lub prosiłam mamę o dorastanie. Zawsze byłem wielkim fanem marki. Właściwie pierwszym miejscem, w którym nazwałem siebie „Polo” na portalu społecznościowym, był mój tagger gier Xbox i naprawdę po prostu pozwoliłem, aby to trwało.

Okrągła chwila, zwłaszcza, że ​​kampania jest z Fortnite. Widziałem, że kilka tygodni temu byłaś na imprezie Ralpha Laurena. Co o tym myślałeś?

To była zabawa. To było jak inspirowanie mnie do pozostania na fali mody. Naprawdę chcę zajmować się modą, im bardziej mam wpływ lub po prostu zdobywam zwolenników i to było coś, co naprawdę mnie do tego zachęciło i po prostu naprawdę chcę być częścią marki Ralph Lauren.

Czy spotkałeś tam kogoś, albo po raz pierwszy, albo kogoś, kogo znałeś wcześniej?

Spotkałem Josué Thomasa, faceta z Działu Galerii, który prowadzi tę markę, i to było niezłe, żeby uzyskać od niego wgląd, a on właśnie opowiadał mi o swoim wymyśleniu.

Polo G promujące nową kolekcję Ralph Lauren x Fortnite w Nowym Jorku

Ralph Lauren

Kup kolekcję Ralph Lauren x Fortnite 69,50 USD+

Jak wyglądałaby idealna kolekcja Polo G x Ralph Lauren?

Wiem, że Ralph Lauren sam jest w stylu vintage, ale po prostu wracam do niektórych starszych stylów i stylizacji z lat dziewięćdziesiątych, ale dopasowanych lub oversizowych – w każdym razie można z tym pogodzić.

Przechodząc do muzyki, w zeszłym tygodniu porzuciłeś „Bag Talk”. Jak długo masz tę płytę i jak wyglądał proces jej tworzenia? Wiem, że wyprodukowali go Southside i Tm88.

Naprawdę stworzyłem tę piosenkę w lutym tego roku. Więc przychodzę prawie za rok, ale tak jakbym to zrobił, naprawdę kończąc album. Zrobiłem tak wiele piosenek w sesjach studyjnych jeden po drugim w ciągu tygodnia. Więc większość piosenek, które są w projekcie, zrobiłem z nim tylko w kilku sesjach studyjnych (Southside). Piosenka taka jak „Bag Talk” pochodzi ode mnie wracając z mojej urodzinowej podróży i wracam do domu z wakacji i zamykam się z powrotem.

Wskoczyłeś na „Waddup” PGF Nuka, doprowadziłeś ulice i Chicago do szaleństwa, jak to się stało?

Przyszło to naprawdę organicznie. Jestem fanem PGF Nuk. Jakbym był jego fanem, zanim wskoczyłem na jego piosenkę, znałem całą piosenkę „What Up”, zanim znalazłem się na niej od przodu do tyłu, więc było dla mnie całkiem proste i łatwe po prostu zrobić na nim swoje.

Wreszcie, osiągnąłeś już tak wiele tak wcześnie w swojej karierze — jakie są twoje następne kroki?

Kolejnym krokiem w mojej karierze jest właśnie wygrywanie. Bycie konsekwentnym i wygrywanie. Daję moim fanom jedną z najlepszych dyskografii, jakie kiedykolwiek pojawiły się w nowszej generacji i po prostu jestem najlepszą wersją mnie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636b41e60e9448a2902060c8606b7084&url=https%3A%2F%2Fwww.rollingstone.com%2Fproduct-recommendations%2Flifestyle%2Fpolo-g-ralph-lauren-fortnite-collection-1234626256%2F&c=1647017013356591109&mkt=fr-fr