Podobno Fortnite rozpoczyna współpracę z LEGO w grze


Według wiarygodnych Fortnite przeciekacz @GMatrixGames, wygląda na to, że trwają prace nad jakąś formą współpracy LEGO. Najwyraźniej trwają prace nad „pełną bazą danych klocków dla silnika Unreal Engine”, co prowadzi @GMatrixGames do przekonania, że ​​nadchodzi pełna wyspa LEGO. Jak widzieliśmy z wieloma Fortnite wycieków, czasami może to zająć dużo czasu, zanim dojdą do skutku i nie zawsze od razu wiadomo, jak sprawy się potoczą. Czytelnicy też powinni podchodzić do każdego przecieku z przymrużeniem oka, bo plany ciągle się zmieniają, a współpraca może się rozpaść jak… no, jak klocki LEGO!

Tweet z @GMatrixGames można znaleźć poniżej.

Oczywiście w ciągu ostatnich dwóch dekad wydano niezliczoną liczbę gier wideo LEGO, od gier opartych na licencjach, takich jak Marvel, DC i Star Wars, po całkowicie własne linie, takie jak Ninjago i LEGO City. Deweloperzy zrobili wiele interesujących rzeczy z LEGO, ale nadal wydaje się, że jest wiele ekscytujących rzeczy, które można zrobić z licencją; dla fanów marki fajnie będzie zobaczyć, co Epic Games wnosi do gry. Wyciek @ShiinaBR uważa, że ​​„data premiery jest jeszcze dość odległa”, więc gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość, czekając, co Epic Games może wymyślić.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 rozpoczął się w zeszłym miesiącu. Wszystko zaczęło się z hukiem, ponieważ gra dodała bogactwo treści opartych na Moja Akademia Bohaterów. Niestety, Epic Games szybko musiało usunąć przedmiot Deku Smash, a Młot fali uderzeniowej gry został wyłączony zaledwie kilka tygodni później! Na szczęście Młot fali uderzeniowej został dodany z powrotem kilka dni temu, z pewnymi zmianami, aby uczynić go trochę bardziej sprawiedliwym. Miejmy nadzieję, że te zmiany okażą się na lepsze!

Fortnite jest obecnie dostępna na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC. Możesz sprawdzić wszystkie nasze poprzednie relacje z gry tutaj.

Co chciałbyś zobaczyć zrobione z franczyzą LEGO w Fortnite? Czy jesteś podekscytowany tym potencjalnym crossoverem? Daj nam znać w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem @Marcdachamp rozmawiać o wszystkich rzeczach związanych z grami!

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/fortnite-report-lego-collaboration-epic-games-xbox-nintendo-switch-ps4/