Podobno Fortnite otrzymuje tryb pierwszoosobowy


Po miesiącach plotek wygląda na to, że popularny battle royale od Epic Games Fortnite doczeka się wreszcie trybu pierwszoosobowego. Według nowego raportu tryb pierwszoosobowy pojawi się w następnej dużej aktualizacji gry, która rozpocznie nowy sezon. Zamiast przełączać się między pierwszą a trzecią osobą podczas korzystania z niektórych broni, ta aktualizacja najwyraźniej zablokuje graczy w perspektywie pierwszej osoby.

Według regularnych Fortnite Leaker HypeX, który ma wiarygodną historię dokładnych przecieków i poufnych informacji związanych z grą, Fortnitenadchodzący sezon wprowadzi tryb pierwszoosobowy, który pozwoli graczom doświadczyć gry z innej perspektywy. Niektóre pistolety w grze mają już widok z perspektywy pierwszej osoby podczas celowania w dół, ale podobno aktualizacja pozwoli graczom na ciągłe pozostawanie w pierwszej osobie.

CZYTAJ WIĘCEJ – Prezes Square Enix ustępuje i zostaje zastąpiony

HypeX twierdził, że wiarygodne źródło potwierdziło te informacje innym Fortnite przecieki. Firma Epic Games nie zajęła się jeszcze tymi przeciekami ani nie wydała oficjalnego ogłoszenia dotyczącego trybu pierwszoosobowego, ale nie powinniśmy czekać zbyt długo, ponieważ te wycieki szybko zyskują na popularności w Internecie. Obecny sezon pt Fortnite zakończy się 8 marca, więc możliwe, że ta aktualizacja pojawi się 9 marca. Jednak można go również dodać później do aktualizacji zawartości sezonu.

Fortnite nie będzie jedyną popularną bitwą królewską na rynku z trybem pierwszoosobowym. Call of Duty: Warzone I Legendy Apexa obaj używają wyłącznie perspektywy pierwszoosobowej, ale Fortnite będzie szczególnym przypadkiem, ponieważ da graczom dwie opcje.

Perspektywa pierwszoosobowa może ulec zmianie Fortniterozgrywkę na kilka unikalnych sposobów. Nie tylko zapewnia dokładniejsze celowanie, ale może również podnieść konkurencyjny charakter gry. Czas pokaże, czy te doniesienia okażą się prawdziwe, ale jak zawsze, weź to z przymrużeniem oka.

Źródło: HypeX

Źródło : https://www.glitched.online/fortnite-is-reportedly-getting-a-first-person-mode/