Podobno film Fortnite jest rozważany przez Epic Games


Fortnite, popularna gra wideo online, może pojawić się na Twoich ekranach w fascynujący sposób. W tę grę grają miliony graczy na całym świecie i nie ma wątpliwości, że film przyciągnąłby bardzo podekscytowaną i zaintrygowaną publiczność.

Fortnite i Epic Games pojawiły się ostatnio w wiadomościach za wszystko, od wpływu Pośród nas w trybie oszusta na trwający spór z Apple i niesamowitych dodatkach do sklepu z przedmiotami w ramach oferty specjalnej na Halloween w Fortnite: Koszmarów Czar. Od Ricka Grimesa po Frankensteina, możesz grać ze swoimi ulubionymi ikonami Halloween. W Epic Games dużo się dzieje i nie zamierzają wkrótce zwalniać tempa.

Informacja podzieliła się, że Epig Cames przyniósł talenty takie jak Jason McGatlin, były wiceprezes produkcji fizycznej w Lucasfilm. McGatlin pełni teraz funkcję prezesa Projektów Specjalnych w Epic Games. Lynn Bart i Chris Furia, dawniej pracujący w Lucasfilm, również są obecnie z Epic Games.

Nie udostępniono żadnych konkretnych wiadomości dotyczących tego, na czym film będzie się skupiał lub na czym Fortnite postacie byłyby częścią projektu. Mimo to możliwości są nieograniczone, a interaktywna gra nieustannie się zmienia, wprowadzając nowe postacie i zapewniając wciągającą fabułę.

Czy byłbyś zainteresowany? Fortnite film? Czy lubisz grać w tę grę wideo? Porozmawiajmy o tym.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=AF645B3A54F3485A93E2100C52D28568&url=https%3A%2F%2Fwegotthiscovered.com%2Fmovies%2Ffortnite-movie-reportedly-being-considered-by-epic-games%2F&c=4893203345615464915&mkt=fr-fr