Pobierz najnowszą wersję Fortnite Tracker na PC za darmo w języku angielskim na CCM


10/10

Fortnite Tracker jest niezbędny, jeśli jesteś graczem Fortnite, ponieważ warto śledzić swoje osiągnięcia i krzywą uczenia się.
Posty
137
Data rejestracji
Środa 6 października 2021
Status
Administrator
Ostatnio widziany
31 grudnia 2021


Jeśli jesteś fanem Fortnite, jednej z najpopularniejszych gier typu battle royale, być może zadawałeś sobie pytania typu „Ile zabójstw dokonałem w ostatnim miesiącu?” lub „Ile godzin grałem?”. Przeglądanie wszystkich tych danych jest teraz możliwe dzięki Śledzenie Fortnite. Wystarczy wpisać swoją nazwę użytkownika lub pseudonim Epic Games, aby uzyskać dostęp do wszystkich swoich statystyk, list wydarzeń, a nawet rankingu graczy.

Kluczowe cechy

  • Statystyki w czasie rzeczywistym: Śledź wszystkie swoje osiągnięcia w czasie rzeczywistym dzięki Fortnite Tracker i szybko dowiedz się, czy jesteś jednym z najlepszych graczy. Dzięki panelowi statystyk będziesz mógł przeglądać statystyki, takie jak zwycięstwa, zabójstwa, czas gry, wynik w rankingu i wiele więcej. Fortnite Tracker śledzi praktycznie wszystko, co musisz wiedzieć.
  • Narzędzie do filtrowania: Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i filtrom będziesz mógł filtrować według zawartości i wyświetlać tylko te informacje, które odpowiadają Twoim potrzebom w zależności od różnych trybów gry (solo, duety, tria, drużyny itp.) dla każdego sezonu i wiele więcej .
  • Śledź dowolne konto: Fortnite Tracker potrzebuje tylko identyfikatora konta, aby pobrać i wyświetlić wszystkie statystyki związane z kontem Fortnite (chyba że gracz ma prywatny profil). Sprawdź swoje statystyki lub dowolne statystyki swoich znajomych, aby nikt nie mógł kłamać na temat ich umiejętności.
  • Rankingi: Po uruchomieniu aplikacji zobaczysz kilka list zawierających graczy z najwyższym wynikiem. Wynik jest obliczany przy użyciu algorytmu open source opartego na różnych czynnikach.
  • Informacje o wydarzeniu: Fortnite organizuje wiele specjalnych wydarzeń, a Fortnite Tracker pomoże Ci nigdy nie przegapić żadnego z nich, wymieniając je według regionu (Europa, Azja, Oceania itp.) na dedykowanej liście.

Jak to działa?

To bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to pobierz plik, który udostępniamy na górze strony i zainstaluj go. Po zainstalowaniu będziesz mógł wybrać żądany język i uzyskać dostęp do wszystkich dostępnych opcji. Pamiętaj, że Fortnite Tracker zawiera mały samouczek, który pomoże ci opanować to narzędzie.

Czy to jest darmowe?

Tak, pobieranie, instalowanie i używanie Fortnite Tracker jest całkowicie darmowy.

Czy to bezpieczne?

Tak, jak dotąd nie ma przypadków naruszenia prywatności użytkownika lub złośliwego oprogramowania zostały zgłoszone po uruchomieniu Fortnite Tracker.

Wymagania systemowe

  • System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10.

Inne systemy

Fortnite Tracker jest dostępny tylko dla systemu Windows.Źródło : https://ccm.net/download/download-26130-fortnite-tracker-for-pc