Po uruchomieniu Fortnite Rozdział 5 pojawia się zakłócający grę błąd „instakill”.

Nowy sezon pełen niespodzianek dla graczy Fortnite

Gracze Fortnite Battle Royale chętnie grają z Peterem Griffinem z Family Guy i robią postępy w ramach przepustki bojowej. Jednak tuż przed rozpoczęciem rozdziału 5 pojawił się straszny problem, który pozostawił społeczność w napięciu.

Premiera Rozdziału 5, Sezonu 1 postawiła większość społeczności w długiej kolejce po zakończeniu wydarzenia Eminem Big Bang.

Zaskakujący problem jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu

Epic Games ogłosiło, że powtórzy wydarzenie również dla tych, którzy je przegapili. The Weeknd będzie także głównym bohaterem koncertu w grze, który wkrótce zainauguruje nowy tryb Festiwalu.

Jednak zanim zagłębili się w nowy sezon i całą związaną z nim zawartość, fani zaniepokoili się filmem pokazującym, że w niektórych lokalizacjach można zostać natychmiast wyeliminowanym w trybie Battle Royale.

Zabójcza lokalizacja odkryta na starej mapie Fortnite

Film udostępniony przez użytkownika Reddita ujawnił, że lokalizacja na starej mapie Fortnite może spowodować natychmiastową śmierć. Do zdarzenia doszło w Loot Lake, gdzie motocykl wjechał w kabinę i uderzył w ścianę.

Na reakcje graczy nie trzeba było długo czekać – niektórzy byli zaskoczeni, inni rozbawieni, a nawet zaniepokojeni tym odkryciem. Ale na szczęście informacje o łatce sezonu 1 ujawniły, że problem ten zostanie automatycznie rozwiązany wraz z pojawieniem się aktualizacji.

Więcej informacji na temat Fortnite Rozdział 5, Sezon 1 można znaleźć na naszej stronie z aktualnościami. Będziemy na bieżąco informować fanów o nowościach, korzystając z najświeższych wiadomości i przewodników.

Źródło: www.bing.com