Plotki o nowym koncercie Fortnite na ten tydzień


Od kilku tygodni krążą pogłoski, że The Kid Laroi będzie kolejnym artystą, który wykona Fortnite koncert w grze. Epic Games nic jeszcze nie ujawniło, ale The Kid Laroi ogłosił dzisiaj, że 17 stycznia będzie miał coś nowego do udostępnienia, co skłoniło wielu fanów do uwierzenia, że ​​koncert zostanie oficjalnie ogłoszony. Pierwotnym źródłem plotek był Tom Henderson z Insider Gaming, który stwierdził, że koncert odbędzie się 24 lub 25 stycznia. Jeśli tak jest, ogłoszenie musiałoby zostać wkrótce ogłoszone!

Wiadomość o ogłoszeniu The Kid Laroi została udostępniona na Twitterze przez wiarygodne Fortnite przeciek @ShiinaBR. Czytelnicy mogą znaleźć osadzony tweet poniżej.

Jak w przypadku każdej plotki, zachęca się czytelników, aby traktowali to z przymrużeniem oka, dopóki nie otrzymamy oficjalnego ogłoszenia. Jak widzieliśmy z Fortnite przecieków w przeszłości, czasami współpraca może się rozpaść lub zostać odepchnięta. Chociaż Henderson jest godnym zaufania źródłem, za kulisami ciągle zachodzą zmiany, a to, co było prawdą jednego dnia, następnego może być fałszem. Tak czy inaczej, The Kid Laroi ogłasza coś jutro, więc powinniśmy wiedzieć, co to jest w ciągu najbliższych 24 godzin!

FortniteKoncerty w grze cieszyły się dużym powodzeniem w ciągu ostatnich kilku lat. Na pierwszym z nich wystąpił Marshmello w 2019 roku, a na kolejnych koncertach występowali tacy artyści jak Travis Scott i Ariana Grande. Chociaż pomysł koncertów w grze może niektórym wydawać się niezwykły, rozmiar FortniteBaza użytkowników pozwala artystom dotrzeć do ogromnej publiczności, potencjalnie zyskując w ten sposób wielu nowych fanów. Jeśli The Kid Laroi naprawdę jest gospodarzem Fortnitenastępnego koncertu w grze, gracze prawdopodobnie mogą spodziewać się wielu nowych skórek i treści związanych z wydarzeniem, tak jak widzieliśmy to podczas poprzednich koncertów.

Fortnite jest obecnie dostępna na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC. Możesz sprawdzić wszystkie nasze poprzednie relacje z gry tutaj.

W jakich artystach najbardziej chciałbyś zobaczyć występy Fortnite? Myślicie, że The Kid Laroi ogłosi jutrzejszy koncert? Daj nam znać w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem @Marcdachamp rozmawiać o wszystkich rzeczach związanych z grami!

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/fortnite-concert-announcement-the-kid-laroi-rumor/