Pistolet maszynowy do Fortnite – Odblokowanie 25 kwietnia

Pistolet maszynowy powraca do Fortnite

Fortnite wprowadza ciągłe zmiany i aktualizacje, a teraz dodaje do gry oryginalny pistolet maszynowy. Ta broń krótkiego zasięgu i szybkostrzelna właśnie została odblokowana i trafia do Fortnite MEGA.

Ponadczasowy klasyk

Pistolet maszynowy to ponadczasowy klasyk, który powraca do gry jako szybkostrzelna broń. Oficjalnie ogłoszono, że zostanie on odblokowany 25 kwietnia, co szybko zostało podchwycone przez źródła społecznościowe, takie jak Shiina BR.

Zwinną broń palną

SMG oferuje zwinną broń palną, której duża szybkostrzelność może pomóc w trafieniu w uciekających lub zbliżających się wrogów za pomocą dowolnego narzędzia mobilności. Broń ta będzie dostępna w pięciu poziomach: pospolitym, niepospolitym, rzadkim, epickim i legendarnym.

Ta broń staje się teraz częścią ogromnej ilości niemitycznej i nieegzotycznej broni dostępnej w grze. Powrót pistoletu maszynowego ma rozwiązać problem braku nieegzotycznego pistoletu maszynowego, który miałby w tym sezonie siłę uderzenia na krótkim dystansie.

Jak dotąd, pojawienie się SMG było hitem wśród wielu fanów, wypełniając lukę w zestawie broni, której wcześniej brakowało.

„Ta broń zmieni grę, dodając jeszcze więcej akcji i emocji do Fortnite” – powiedział jeden z fanów gry.

Pistolet maszynowy to obecnie najnowsza broń dodana do gry Fortnite i z pewnością przyniesie wiele emocji i zabawy graczom.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6449fa4e3476411892dfc6f20fa6ff77&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Fsubmachine-gun-unvaulted-in-fortnite%2F&c=3697438427836435358&mkt=fr-fr.