Pierwsze partnerstwo Coachelli z Fortnite sprawi, że wirtualne ubrania koncertowe staną się rzeczywistością


Rzeczy w świecie gier stały się coraz bardziej modne.

Coachella, festiwal muzyczny znany z żywych, swobodnych strojów, przybywa do Fortnite w „Coachellaverse”.

Ogłoszono Epic Games na swoim blogu Fortnite W czwartek współpracuje z festiwalem Indio w Kalifornii, aby wypuścić skórki i funkcje w grze związane z Coachellą w ramach pierwszego kroku wydarzenia w świecie gier.

Chociaż jest to nowy grunt dla Coachelli, Fortnite zdobył w przeszłości kilka muzycznych crossoverów, ponieważ gra kładła większy nacisk na muzykę i wydarzenia na żywo.

Ariana Grande i Marshmello uświetnili wirtualną scenę występami muzycznymi, a Epic Games zbudowało nawet studio na koncerty w grze w nadziei, że scena Fortnite stanie się popularnym przystankiem w trasie.

Współpraca z Coachellą przyniesie głównie muzykę i stroje, a Coachella nie będzie tak naprawdę „na żywo” w Fortnite, tak jak zrobiła to Epic Games z poprzednimi wydarzeniami.

Festiwal, który został przełożony na dwa lata z powodu pandemii, wyda dwie serie skórek, które będą towarzyszyć w każdy weekend dwutygodniowego festiwalu, rozpoczynającego się 14 i 22 kwietnia.

Stroje, inspirowane eterycznym stylem Coachella, reagują na muzykę w grze. Pierwsza grupa skórek, obejmująca stroje Wildera i Lyric wraz z pasującymi akcesoriami, trafi do sprzedaży w sklepie Fortnite w czwartek o 20:00 czasu wschodniego.

Drugie wydawnictwo ukaże się 21 kwietnia o godzinie 20:00 czasu wschodniego i będzie zawierać reagujące na muzykę stroje altów i poetów wraz z akcesoriami. Kliknij tutaj aby wyświetlić podgląd.

Gracze Fortnite będą mieli również okazję posłuchać muzyki ponad 30 artystów z tegorocznego składu festiwalowego dzięki przejęciu w grze Icon Radio. Gracze będą mogli nawet posłuchać składu w pojazdach Fortnite.

Fani gry survivalowej powinni również zwrócić uwagę na kosmetyki w stylu Coachelli, które zostaną udostępnione w sklepie z przedmiotami w grze.

Całe wydarzenie potrwa do 16 maja. Kliknij tutaj aby złapać pierwszy rzut oka na „Coachellaverse”.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na HuffPost i został zaktualizowany.

Związane z…Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3BB3C9B20C7E423EA380F0273408F737&url=https%3A%2F%2Fnews.yahoo.com%2Fcoachellas-first-partnership-fortnite-virtual-195807504.html&c=15194089515427310563&mkt=fr-fr