Pierwsza wyspa Fortnite Creative 2.0 może być oryginalną mapą rozdziału pierwszego – a fani są rozdarci


Fortnite’a Tryb kreatywny jest już od jakiegoś czasu w bardzo podstawowej iteracji, pozwalając graczom przeciągać obiekty lub w inny sposób wchodzić w interakcje w edytorze wizualnym. Podczas gdy twórcy byli w stanie dokonać niesamowitych wyczynów za pomocą dostarczonych narzędzi, oczekuje się, że długo oczekiwana wersja Creative 2.0 wszystko zmieni. A teraz profesjonalna firma pozornie zapowiedziała pierwszą mapę, ale reakcje są różne.

W niedawnym tweecie profesjonalista Fortnite Firma kreatywna Atlas Creative opublikowała krótki zwiastun czegoś o nazwie „Atlas OG Battle Royale”, stworzonego w Unreal Editor, czyli Creative 2.0. Wydaje się, że jest to pierwsza mapa, która została ogłoszona za pomocą programu Unreal Editor i wygląda na to, że Epic udzielił dostępu firmom kreatywnym z wyprzedzeniem, aby uzyskać wczesne możliwości prezentowania treści.

Reakcje na tweeta są dość zróżnicowane, a niektórzy fani są podekscytowani, że będą mogli wrócić do gry Starsza wersja wyspy i przeżyć kilka młodszych wspomnień. Inni fani wyrazili frustrację, że pierwsza mapa ogłoszona w przełomowej aktualizacji Creative 2.0 firmy Epic jest tylko starsza, bardziej limitowana wersja battle royalezamiast czegoś nowego i ekscytującego, do czego dowiódł Atlas.

Niektórzy komentowali również, że prawdopodobnie tak będzie powielane przez wielu innych twórców kiedy program zostanie uruchomiony, wszyscy odtwarzają różne sezony gry, które najbardziej im się podobały.

Ta aktualizacja gry czekała od dłuższego czasu, a fani nie mogli się doczekać zaktualizowanego doświadczenia Fortnite Kreatywność, która da im więcej możliwości. Po ogłoszeniu, że program zostanie wydany w przyszłym tygodniu, wielu graczy chce go zdobyć. To ma sens, dlaczego niektórzy chcieliby czegoś innego niż zwykła bitwa królewska, ale dobrą wiadomością jest to, że wkrótce będą mogli sami to stworzyć.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64155401ea9a4a5aba99de66daf32491&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Ffortnite-creative-2-0s-first-island-might-be-the-original-chapter-one-map-and-fans-are-torn&c=9798737845959762305&mkt=fr-fr