PewDiePie uderza w crossover Naruto w Fortnite


Epic Games wprowadza zaskakującą liczbę franczyz do świata Fortnite, dając graczom możliwość wcielenia się w szeroką gamę swoich ulubionych postaci. Jednym z najnowszych dodatków do hitu battle royale są postacie z Naruto, które zostały udostępnione w grze na początku tego miesiąca po miesiącach plotek i spekulacji. Dla fanów serialu anime dodatek był zdecydowanie zaskakujący — i najwyraźniej YouTuber PewDiePie nie postrzega tego jako pozytywnego. W ostatnim filmie, który możesz sprawdzić poniżej, PewDiePie twierdzi, że Fortnite „rujnuje” to, co kocha, i to jego wieloletnia miłość do Naruto czuje się splamiony przez grę.

„Fortnite rujnuje wszystko, co kocham!” – zażartował PewDiePie. „Zabrali Supermana. Zabrali Master Chief. A teraz przyszli po mojego chłopca Naruto! Dlaczego? Dlaczego to istnieje? Kto o to prosił? … Rzecz w tym, że w porządku, Master Chief. Jasne, kochałem Aureola jako dziecko. Kto tego nie zrobił? Wszyscy to zrobiliśmy. Ale przynajmniej miał broń, prawda?

„Wiesz, jest tu dla mnie dużo stłumionej złości, ponieważ to trwa już od jakiegoś czasu” – dodał PewDiePie. „Jasne, kochałem Naruto jako dziecko, ale teraz to nie ma znaczenia.”

Pierwsze wskazówki, że ikona anime może wejść do gry, zostały ujawnione w maju, w ramach dokumentów prezentacyjnych upublicznionych podczas procesu sądowego Apple i Epic Games. Kolejne przecieki i miny danych wskazywały, że Naruto jest w drodze do gry, zarówno w postaci min danych, które zawierały nazwy kodowe, jak i jawne odniesienia do tradycji anime. Gra zawierała wcześniej emotikonę naśladującą niesławny „bieg Naruto” w 2019 roku.

Naruto to najnowsza z stale rosnącej gamy franczyz dodanych do Fortnite, w tym (ostatnio) Wydma, DC Comics, mieszkaniec zła, Pogromcy duchówi przeprojektowane wersje Universal Monsters.

Fortnite jest obecnie dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC. Możesz sprawdzić całą naszą poprzednią relację z gry tutaj.

Co sądzisz o komentarzach PewDiePie Naruto w końcu dodany do Fortnite? Czy jesteś podekscytowany tymi pierwszymi spojrzeniami? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej!Source : https://comicbook.com/gaming/news/pewdiepie-slams-fortnite-naruto-crossover-video-new/