Peter Griffin prawdopodobnie pojawi się w Fortnite, twierdzą nowe przecieki


Wskaż wycięte gagi, ponieważ Członek rodziny może zmierzać do Fortnite. W 2021 roku Epic Games pracowało nad projektem o nazwie kodowej „FrenchFry”, a kiedy Back Bling towarzyszący projektowi został odszyfrowany, okazało się, że seria ramek z odcinka pt Członek rodziny. Konkretnie, to Peter Griffin zaangażował się w jedną ze swoich kultowych walk z powracającą postacią Ernie the Giant Chicken. Renomowany Fortnite przeciekający GMatrixGames potwierdził teraz, że ponownie aktywnie pracuje się nad męską skórką „FrenchFry”, a jeśli to prawda, prawdopodobnie byłby to Peter Griffin.

Dodatkiem do tej teorii jest wyciekająca lista plików, które pojawiły się w prezentacji Unreal Engine, z których każdy odnosi się do Fortnite skórka, która otrzymała własny zwiastun filmowy. Byli to Indiana Jones, Darth Vader, Doomguy i Peter Griffin. Pierwsza trójka już swoje zrobiła Fortnite debiut, z których każdy występuje w kinowym zwiastunie online. Dowody gromadzą się, by stworzyć całkiem wiarygodną sprawę, a fakt, że Epic nadal pracuje nad tą skórką, może być obiecującym znakiem dla Członek rodziny Fani.

Fortnite może być bardzo świadomy w swojej współpracy. Epic zna swoją publiczność i jasne jest, że publiczność lubi dziwaczne kolaboracje, takie jak skórka mema Stonks, która została wydana na prima aprilis w 2021 roku. Fortnite podczas wydarzenia na żywo punkt zerowy w rdzeniu wyspy sięgał do innych rzeczywistości i wciągał postacie takie jak WiedźminGeralta, YouTubera MrBeast i Marvel’s Hulk. Z pewnością Peter Griffin nie może być teraz za daleko.

Co Fortnite współpracę, którą chcesz zobaczyć w przyszłości? Nie możesz się doczekać skórki Petera Griffina i czy ją kupisz? Daj nam znać w komentarzach poniżej i miej oko na GameLuster, aby uzyskać więcej wiadomości o grach i Fortnite aktualizacje.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c0c93a84b14db998a233994641bd9d&url=https%3A%2F%2Fgameluster.com%2Fpeter-griffin-probably-coming-to-fortnite-new-leaks%2F&c=4046888969408378178&mkt=fr-fr