Pełna lista skórek Fortnite z ograniczeniami wiekowymi

Fortnite wprowadza ograniczenia wiekowe dla niektórych funkcji i elementów kosmetycznych

Fortnite jest znane ze stałej współpracy z ikonami kultury popularnej i programami telewizyjnymi, a także z obsługi stale rosnącej społeczności. Jednak w ostatniej aktualizacji popularna gra Battle Royale znalazła się w trudnej sytuacji. Ta aktualizacja, opisana przez Fortnite jako „OCENA WIEKU WYSP”, ogranicza dostęp do niektórych wysp (trybów gry) i skórek dla określonych odbiorców.

W oficjalnym poście Fortnite potwierdził, że ograniczenie wiekowe dotknęło prawie 7% skórek. Można je założyć tylko na wyspach sklasyfikowanych jako „Nastolatki”. Chociaż Fortnite twierdzi, że te elementy kosmetyczne są obecnie ograniczone do niektórych map i trybów gry, ma na celu wprowadzenie zmian, aby w przyszłości skórki automatycznie dopasowywały się do wieku gracza. Może to prowadzić do kosmetycznych zmian w zależności od wieku gracza.

Wyjaśnienie ograniczeń wiekowych w Fortnite

Dzięki tej aktualizacji Fortnite dodał ocenę ESRB dla każdej wyspy. Zawęża to kryteria, uniemożliwiając graczom udział w niektórych grach. Znajduje to również odzwierciedlenie w skórkach, ponieważ wyświetlają one również powiadomienie o błędzie, przez co są niedostępne na niektórych wyspach, jeśli są młodsi odbiorcy. Jeśli się kwalifikujesz, będziesz mógł kliknąć bezpośrednio przycisk odtwarzania.

Jeśli jednak nie spełniasz wymagań wiekowych, będziesz musiał poczekać, aż osiągniesz odpowiedni wiek, aby uzyskać dostęp do tej wyspy. Inną godną uwagi zmianą jest to, że rodzice mogą odblokować dla swoich dzieci wyspy zastrzeżone, jeśli chcą, za pośrednictwem ustawień rodzicielskich.

Lista wszystkich skórek Fortnite z ograniczeniami wiekowymi

Obecnie według doniesień Fortnite w ramach polityki ograniczeń wiekowych niedostępnych jest ponad 360 przedmiotów kosmetycznych. Należą do nich skórki postaci, broń, plecaki i nie tylko. Przygotowaliśmy długą listę godnych uwagi skórek, które nie pasują do wszystkich map.

Niektóre z tych skórek zawierają postacie z popularnych kolaboracji z Resident Evil lub Marvel Universe. Oto lista popularnych skórek, których nie można używać w Fortnite zgodnie z polityką ostatnich zmian:

Co sądzisz o ograniczeniach wiekowych Fortnite?

Czy zgadzasz się z ograniczeniami Fortnite dotyczącymi używania Twoich ulubionych kosmetyków? Czy rozważasz złożenie wniosku o zwrot pieniędzy? Daj nam znać, co myślisz o tej aktualizacji w komentarzach poniżej. Cóż, jedną ze skórek, która nie jest ograniczona, jest nowa skórka Redcap, którą możesz zdobyć bezpłatnie w ramach wydarzenia Fortnite Poleć znajomemu 3.0. Koniecznie zaproś znajomych do zabawy i zgarnij ten kosmetyk za darmo.

Źródło: beebom.com