Pełna historia „ostateczności” z rozdziału 4 Fortnite – w pełni wyjaśniona

Fortnite Chapter 4 Sezon 4 ukazał się tydzień temu i mamy już pewne informacje na temat dotychczasowej historii oraz niektórych postaci, które śledzimy.

Przegląd Fortnite’a

W zeszłym sezonie poznaliśmy Slone’a, który obudził się po zderzeniu i został znaleziony w dżungli. Została uratowana przez Relika, odkrywcę Ruin Buccaneer. Slone rozpoczyna eksplorację dżungli wraz z Odkrywcami w nadziei odkrycia prawdy o Starożytnych. W końcu odkrywa Urządzenie i prosi Loopera (gracza), aby zebrał Rudę Kinetyczną, aby ją zasilić. W końcu udaje im się włączyć Urządzenie, które ujawnia projektor gwiazdowy zdolny do manipulowania światłem za pomocą Rudy Kinetycznej. Pokazuje projekcję Zaćmienia, które spowodowało, że Starożytni opuścili wyspę, gdy zdali sobie sprawę, że ściga ich wampir Kado Thorne.

Co dzieje się teraz w Fortnite

Pojawiło się Zaćmienie, a wraz z nim Kado Thorne w końcu przybył na wyspę. Wiemy teraz, że Kado Thorne używa wehikułu czasu, aby odzyskać różne mityczne przedmioty z poprzednich sezonów. Teraz Slone zatrudnił Nolana Chance’a, znanego złodzieja, aby utworzył grupę włamywaczy i odzyskał zawartość sejfu Thorne’a. Wiemy, że Slone chce wehikułu czasu, ale powód pozostaje nieznany.

Nolan Chance każe Looperowi badać okolice, zlecając mu np. sprawdzenie systemów bezpieczeństwa Thorne’a, przetestowanie ładunków EMP, ocenę zdolności Loopera do ukrywania się i przeszkolenie go do przyszłego zadania. W końcu z Looperem kontaktuje się Antonia, była partnerka Nolana w zbrodni.

Po tym, jak Nolan porzuca ją podczas ich ostatniej misji, Antonia czuje do Nolana urazę. Postanawia zemścić się, podejmując tę ​​pracę w miejsce Nolana. Prosi o pomoc Loopera, który się zgadza, bo nie obchodzi go, kto tu rządzi. Antonia namawia Loopera do wyeliminowania większej liczby strażników i umieszcza skaner w skrzyni, aby znaleźć ukryty przedmiot, którego pragnie Slone. Nolan odkrywa to i postanawia dołączyć do zespołu. Looper zgadza się go wpuścić, ale Nolan każe im się ukryć i zwerbować więcej członków do napadu, ponieważ jego stary zespół raczej nie wróci. Looper nie rekrutuje nikogo, co zmusza Nolana do szukania pomocy u swojego starego zespołu.

Wniosek

To wszystko, co wydarzyło się do tej pory w historii w Rozdziale 4. Sezon 4. Jak myślisz, dlaczego Slone chce wehikułu czasu? Czy Antonia zdradzi Nolana w przyszłości? Czy dawny zespół Nolana powróci, aby mu pomóc? Jak zatrzymają Kado Thorne’a? Jeżeli posiadasz dodatkowe informacje na temat tej historii lub teorii, daj nam znać. Wrócimy z kolejną edycją Historii z punktu zerowego, aby informować Cię na bieżąco o historii i na pewno poinformujemy Cię o całej historii Fortnite.

Śledź kanały mediów społecznościowych CoveredGeekly i naszą stronę internetową, ponieważ wrócimy, gdy pojawią się nowe informacje.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4: Last Resort jest już dostępny na PS5, PS4, Xbox Series S/X, Nintendo Switch, PC za pośrednictwem Epic Games Store i Androida.

Źródło: www.bing.com