Pakiet zadań Fortnite Saint Academy: wszystkie kosmetyki, cena i…


Pakiet Fortnite Saint Academy zawiera szeroką gamę kosmetyków, a nawet kontrakty, dzięki którym możesz zdobyć nawet 1000 V-dolców. Oto wszystko, co musisz o tym wiedzieć.

Vivica Saint jest w Fortnite i ma dla ciebie trochę V-dolców. | © Epickie gry

Podczas gdy większość Skórki Fortnite można kupić za V-dolce, istnieje kilka konkretnych przedmiotów lub pakietów, które można kupić tylko za prawdziwe pieniądze. Zwykle oferują inne nagrody niż zwykłe pakiety, a jednym z nich jest pakiet Quest Saint Academy.

Oczywiście istnieje unikalna skórka z dodatkowymi elementami kosmetycznymi, które uzupełniają twój wygląd w grze, ale oferuje ona również unikalne wyzwania, które dadzą ci V-dolce zamiast PD! Możesz zarobić do 1000 V-dolców, co wystarczy, aby zdobyć kolejną skórkę, jeśli chcesz.

Pakiet zadań Fortnite Saint Academy — nagrody i kosmetyki

Fortnite Saint-Akademie-Auftragspaket
Kolejna skórka wampira w Fortnite… | © Epickie gry

Pakiet misji Świętej Akademii kosztuje łącznie 7,99 €. Pakietu nie można kupić za V-dolce – oznacza to, że musisz sięgnąć do portfela na dobre lub na złe. Zawiera następujące kosmetyki:

  • Strój „Vivica Saint” w trzech różnych stylach
  • Legacy of the Saints back bling
  • Kilof „Kołek do łańcucha”
  • Kontrakty Saint Academy, które mogą odblokować do 1000 V-dolców

Jak wspomniano, pakiet zawiera unikalne misje, które nagradzają Cię walutą premium Fortnite, która jest największą zachętą do zakupu tego pakietu. Więc jeśli i tak planujesz zdobyć trochę V-dolców, powinieneś zamiast tego kupić pakiet, ponieważ dostajesz prawie tyle samo V-dolców za pieniądze z dodatkową premią w postaci ekskluzywnej skórki.

Misje na szczęście nie są nieziemsko trudne. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić kilka codziennych celów bonusowych, aby odblokować wszystkie V-dolce. Wykorzystaj je jako zachętę do gry z nową skórką! Tego typu paczki zwykle pozostają w sklepie z przedmiotami Fortnite przez kilka tygodni, zanim zostaną zastąpione nowymi. Więc nie czekaj zbyt długo, jeśli planujesz to zdobyć.

Więcej FortniteŹródło : https://earlygame.com/fortnite/saint-academy-order-pack-cosmetics-prize