Pakiet startowy sezonu 4 Fortnite Rozdział 4: Zdobądź go teraz!

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4 nabiera tempa i wreszcie właśnie ukazał się długo oczekiwany pakiet startowy sezonu ze strojem Haxsaur. Oto jak łatwo zdobyć go w grze.

Nowy sezon Fortnite

Najnowszy sezon Fortnite Chapter 4 Sezon 4 opiera się na popularnym motywie napadu, w którym gracze muszą w ostateczności skorzystać z podstępu, aby odeprzeć frakcję Kado Thorne’a. Dzięki zupełnie nowym punktom POI i mnóstwu nowej broni emocje są tym razem najwyższe w historii.

Pakiety startowe w Fortnite

Oprócz Przepustki Bitewnej gracze z każdym nowym sezonem wyczekują wypuszczenia Pakietów Startowych, zawierających zestaw kosmetyków i V-dolce. Te pakiety startowe to świetny sposób, aby gracze mogli uzyskać dostęp do ekskluzywnych przedmiotów bez wydawania dużych pieniędzy.

Pakiet Kodu Wymierania w Fortnite

Dobra wiadomość jest taka, że ​​pomimo licznych przecieków na ten temat w końcu wypuszczono pakiet startowy Extinction Code z motywem robota-dinozaura. Oto jak zdobyć go w grze.

Jak zdobyć pakiet Kodu Wymarcia w Fortnite

Pakiet z kodem wymarcia to pakiet startowy sezonu 4 Fortnite Rozdział 4, który gracze mogą teraz kupić w grze. Zawiera strój Haxsaur, torbę Hacktop, kilof Maulwurfschädel i 600 V-dolców. Pakiet kosztuje 3,99 USD i można go kupić do 13 listopada 2023 r., do godziny 19:00 czasu wschodniego.

Pakiet jest teraz dostępny w sklepie z przedmiotami, gdzie możesz go kupić bezpośrednio, korzystając z metody płatności takiej jak w przypadku V-dolców. Dodatkowo możesz podarować Pakiet Startowy znajomemu w ten sam sposób, w jaki podarujesz Przepustkę Bitewną za prawdziwe pieniądze.

Jeśli jednak zastanawiasz się, jak zdobyć to w programie uruchamiającym Epic Games, wykonaj następujące kroki:

  1. Uruchom program uruchamiający Epic Games.
  2. Wyszukaj Fortnite’a.
  3. Przejdź na oficjalną stronę Sklepu.
  4. Kliknij opcję Rozszerzenia.
  5. Znajdź pakiet Kodów Wyginięcia.
  6. Kliknij Uzyskaj i dokonaj płatności.

Wkrótce będziesz mógł odebrać wszystkie przedmioty zaraz po uruchomieniu gry.Ponadto możesz także zdobyć pakiet na PlayStation, Xbox i Nintendo w odpowiednich sklepach na stronie produktu z dodatkami do Fortnite. Z drugiej strony, w przypadku użytkowników Androida, będziesz musiał kupić ją w aplikacji Epic Games na swoim telefonie.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby otrzymać pakiet startowy w Fortnite Rozdział 4 Sezon 4. Pamiętaj, aby odwiedzić naszą stronę Fortnite, aby uzyskać najnowsze aktualizacje i zapoznać się z innymi przewodnikami poniżej:

– Jak szybko awansować w Fortnite

– Jak zdobyć V-dolce w Fortnite

– Najrzadsze skórki w Fortnite

– Jakie są najlepsze skórki Fortnite?

– Ile osób gra w Fortnite?

– Jak wygrać w Fortnite

– Jak polecić znajomego w Fortnite

– Wszystkie kolaboracje i crossovery w Fortnite

– Najlepsza broń w Fortnite

– Najlepsze miejsca do lądowania w Fortnite

– Lista tańców w Fortnite

– Gdzie znaleźć wszystkie egzotyczne i mityczne bronie w Fortnite

– Czy w Fortnite są darmowe kody V-dolców?

– Jak grać na podzielonym ekranie w Fortnite

– Jak zdobyć darmowe skórki Fortnite

Źródło: www.dexerto.com