Pakiet ekipy Fortnite z listopada 2022 r. będzie zawierał zestaw skórek Inkquistor


Fortnite Rozdział 3: Sezon 4: Raj trwa teraz pełną parą z powodu wydarzenia Fortnitemares 2022. Gracze będą mogli zamienić się w wilkołaki i zdobyć szereg nagród podczas wykonywania zadań. Wraz z tym wszystkim pojawia się zapowiedź trwającego pakietu ekipy Fortnite, który wkrótce ma zawierać nowy zestaw.

Od 31 października o 20:00 czasu wschodniego rusza pakiet ekipy Fortnite z listopada 2022 r., zawierający zestaw skórek Inkquisitor. Abonenci będą mogli zdobyć ten zestaw ze wszystkimi bonusami, takimi jak 1000 Vbucks i dostęp do przepustki bojowej.


Wygląda na to, że płynne rzeczy są sposobem na przejście przez wszystkie chromy przejmujące wyspę Fortnite, a teraz nową skórkę Inkquisitor. W tym stroju znajdują się pozostałe elementy kosmetyczne, w tym Inkquisitive Stare Back Bling i Sunken Strikers Pickaxe.

Ostatnim dodatkiem do tego zestawu jest ekran ładowania Księżyca Łowcy, który naprawdę ilustruje motyw Halloween. Sama skóra wygląda cholernie przerażająco z mackami ośmiornicy zamiast włosów, przerażającą rezydencją i masywnym czerwonym księżycem. Wygląda na to, że Matias Viro podniósł poziom strachu dzięki tej tapecie.

Oprócz tych wszystkich bonusów, gracze otrzymują również dostęp do przepustki bitewnej tego sezonu, która zawiera kilka naprawdę fajnych skórek, takich jak Paradygmat Reality-659, którego część Siódemki dołącza do BP, chromowanych Bytes, Lennox Rose, Gririz, Tywn, Meow Skulls, The Herald i najlepsze ze wszystkich ze Spider-Man: Into the Spiderverse Spider-Gwen. Jeśli masz już przepustkę bojową, otrzymasz jednorazową premię w wysokości 950 V-dolców.


Pozostało nam również tylko kilka dni do wymiany październikowego pakietu załogi. Zawiera skórkę Red Claw wraz z elementami kosmetycznymi, skórką broni, ekranem ładowania i ścieżkami w lobby. Ten pakiet będzie dostępny do 19:59 ET 31 października.

Pobierz Fortnite teraz za darmo, pobierając go z oficjalnej strony internetowej lub graj za pomocą XCloud.

Sprawdź także tę listę najlepszych bitew królewskich do grania na urządzeniach mobilnych!Źródło : https://www.pocketgamer.com/fortnite/novemeber-2022-crew-pack-inkquisitor/