Pakiet Cyber ​​​​Infiltracja powraca w Fortnite Rozdział 5 Sezon 3: odkryj dostępne skórki i kosmetyki!

Pakiet Cyber ​​Infiltration powraca do Fortnite w Rozdziale 5 Sezonu 3, z trzema skórkami anime i kilkoma przedmiotami kosmetycznymi. Poniżej dowiesz się, jak zdobyć pakiet oraz pakiet kilofów z narzędziami do infiltracji.

Jak zdobyć skórki Cyber ​​​​Infiltration Pack w Fortnite

Aby zdobyć skórki pakietu Cyber ​​​​Infiltration Pack w Fortnite, musisz kupić pakiet kosmetyczny w sklepie z przedmiotami za 2200 V-dolców w ramach pakietu REMWakers. Firma Epic Games po raz pierwszy wprowadziła oba pakiety REMWakers do Fortnite w Rozdziale 2 Sezonu 6, w ramach cyberwojny grupy przeciwko REM Corp. Pomimo ponadrocznej nieobecności, skórki i kosmetyki anime powracają do zdobycia przez graczy.

Pakiet Cyber ​​Infiltration zawiera członków Chigusa, Megumi i Yuki w postaci skórek anime, a także ich własne, nowo dodane style strojów i akcesoria LEGO.

Możesz także zdobyć pakiet narzędzi do infiltracji, który zawiera własne kilofy dla każdej postaci i każdy ma swój własny alternatywny styl skórki, aby pochwalić się swoją bronią.

Nie zapomnij zaopatrzyć się w V-dolce przed dokonaniem zakupu.

Pełna lista wszystkich skórek i przedmiotów kosmetycznych z pakietu Cyber ​​​​Infiltration Pack dostępnego w sklepie z przedmiotami

Rozdział 5 Sezon 3 zawiera zdewastowaną Przepustkę Bitewną z nagrodami w stylu Wasteland, skórkami do współpracy z Falloutem i X-Menami, nową bronią, modyfikacjami pojazdów do wzmacniania pojazdów, a nawet mitycznymi samochodami w Nitro.

Źródło: www.bing.com