Overwatch dla 2 graczy projektuje niesamowitą skórkę „Banana Ana”, którą pokochają fani Fortnite


Opublikowany: 2023-01-20T03:44:47

Zaktualizowano: 2023-01-20T04:14:29

Overwatch 2 ma mnóstwo fantastycznych skórek, ale jak dotąd żadna z nich nie miała jeszcze motywu owocowego. Poznaj Banana Ana, stworzoną przez fanów skórkę dla uzdrawiającego snajpera.

Overwatch 2 ma mnóstwo świetnych skórek, a zespół grafików za każdym razem zabija kosmetyki. Ponieważ skórki są regularnie wydawane w sklepie, a także na wydarzenia i przepustki bojowe, Overwatch jest stale nagradzany świeżymi skórkami.

Przez cały sezon 1 otrzymywaliśmy skórki o tematyce cyberpunkowej, a teraz, dzięki kilku wydarzeniom i zupełnie nowemu sezonowi później, otrzymaliśmy potężne skórki o tematyce greckiej mitologii. Jednak jedna linia skórek, której Blizzard jeszcze nie stworzył, dotyczy owoców.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Na szczęście dość kreatywny gracz o imieniu Evanyla postanowił wypełnić luki w Blizzardzie i zaprezentować nam prawdopodobnie najlepiej nazwaną skórkę w Overwatch, Banana Ana.

Kawaleria Overwatch

Skórka Banana Ana może pewnego dnia stać się prawdziwa, jeśli społeczność będzie na to wystarczająco zainteresowana.

Gracze Fortnite poczują się jak w domu dzięki Banana Ana, pochodzącemu prosto z Peely w Fortnite. Niestety, Banana Ana wygląda trochę mniej dojrzale niż Peely, ponieważ Ana ma na głowie całą skórkę od banana.

Jednak gracze skomentowali, że utrata tej skórki może być potencjalnie płatna, ponieważ skórka od banana może przyciągnąć potencjalną małpę do ich lokalizacji.

Mówiąc poważniej, gracze są kuszeni pomysłem skórek żartów, które mogą pojawić się w Overwatch 2 i byłyby świetnym dodatkiem do wydarzenia rocznicowego gry lub nadchodzącego sezonu.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Nie wiemy jeszcze, czy Blizzard posłucha fanów na ten temat, ale z pewnością istnieje możliwość, że w przyszłości zobaczymy skórki owoców w Overwatch 2.

Źródło : https://www.dexerto.com/overwatch/overwatch-2-player-designs-incredible-banana-ana-skin-that-fortnite-fans-would-love-2038319/