Overwatch 2 ujawnia, że ​​​​jego tajemniczą postacią z ARG jest tak naprawdę John Cena

Overwatch 2 zapowiada rozpoczęcie nadchodzących misji PvE

Overwatch 2 ostatnio drażnił się z wydaniem długo oczekiwanych misji Gracz kontra Środowisko (PvE). Gra wykorzystuje alternatywną grę rzeczywistości (ARG) z udziałem tajemniczego hakera znanego jako Enigma, aby wzbudzić emocje wśród graczy.

John Cena ujawniony jako Enigma

W zaskakujący sposób okazało się, że człowiekiem stojącym za postacią Enigmy jest nikt inny jak słynny zapaśnik i aktor, John Cena. To odkrycie zostało dokonane poprzez serię inscenizowanych „hacków” z udziałem różnych streamerów. Skończyło się na filmie akcji na żywo, w którym Cena, jako Enigma, pilnie wzywa posiłki w Rio, Göteborgu i Toronto, stwierdzając, że siły Null Sector atakują te lokalizacje.

Rola Ceny w Overwatch 2

Chociaż dokładny zakres zaangażowania Ceny w Overwatch 2 pozostaje niejasny, Blizzard zasugerował, że gracze mogą spodziewać się go znacznie więcej w dniach poprzedzających wydanie nowych misji fabularnych gry, znanych jako Inwazja. Komunikat prasowy Blizzarda cytuje Cenę, który powiedział: „Czasami twarz, której nie widać, jest tym, czego świat potrzebuje, aby zaalarmować o zbliżającym się, ogólnoświatowym zagrożeniu. »

Podobieństwa do wyglądu The Rocka w Fortnite

Warto zauważyć, że pojawienie się Ceny jako nowej postaci w popularnej grze online promującej duże wydarzenie przypomina w pewnym stopniu to, co stało się z Dwaynem „The Rock” Johnsonem w Fortnite. Jednak kampania zwiastuna Fortnite była znacznie dłuższa i skutecznie zaangażowała społeczność przed ujawnieniem.

Wyzwania stojące przed Overwatch 2

Przyszłość Overwatch 2 wydaje się niepewna, z obawami związanymi z potencjalnym końcem Overwatch League i ciągłym rozczarowaniem związanym ze zmniejszeniem trybu PvE, który pierwotnie miał być główną cechą gry. Wydanie Invasion jest postrzegane przez wielu jako krytyczny moment dla gry, mając nadzieję na wygenerowanie pozytywnego rozpędu. W końcu ile gier może pochwalić się połączeniem z supergwiazdą WWE, taką jak John Cena?

Overwatch 2 trafi na Steama

Warto wspomnieć, że Overwatch 2 będzie dostępny na popularnej platformie gamingowej Steam. Dodatkowo, inne gry Blizzarda mają pójść w ich ślady, rozszerzając obecność firmy na platformie.

Źródło: www.bing.com