Overwatch 2 ujawnia, że ​​jego tajemniczą postacią z ARG jest tak naprawdę John Cena.

Overwatch 2 przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnych misji PvE z ARG z tajemniczym hakerem o imieniu Enigma. I tak, naprawdę nazywa się John Cena. Ujawnienie nastąpiło w ramach zaaranżowanego „haku” przez różnych streamerów, którego kulminacją było wideo na żywo, w którym Cena, grając Enigmą, mówi: „Muszę przekazać wiadomość naszym bohaterom. Siły zerowego sektora atakują Rio, Göteborg i Toronto. Potrzebuję wzmocnień w tych obszarach. Wszystko to prawdopodobnie przygotowuje grunt pod misje fabularne, które rozpoczną się wraz z Inwazją 10 sierpnia.

Tajemnica związana z rolą Johna Ceny w Overwatch 2

Nie jest jeszcze jasne, jak duża będzie rola Ceny w Overwatch 2, ale w komunikacie prasowym Blizzard mówi, że gracze powinni spodziewać się znacznie więcej jego występów w dniach poprzedzających Inwazję. „Fajnie było patrzeć, jak społeczność Overwatch próbuje nadać twarzy Enigmie” – mówi Cena w komunikacie prasowym. „Czasami twarz, której nie widać, jest tym, czego świat potrzebuje, aby zaalarmować o zbliżającym się globalnym zagrożeniu. »

Aktor-sportowiec do promocji gry online

Jeśli pomysł zapaśnika, który stał się aktorem, pojawiającego się jako nowa postać w dużej grze online w celu promowania ważnego wydarzenia, brzmi znajomo, cóż, dokładnie tak stało się z The Rock in Fortnite. Jednak ta kampania zwiastuna trwała znacznie dłużej i naprawdę udało się zaangażować społeczność w ujawnienie.

Niepewna przyszłość Overwatch 2

Perspektywy dla Overwatch 2 są obecnie trochę niepewne, a nadciągająca groźba zakończenia ligi Overwatch wyłania się obecnie z wielu dyskusji na temat gry. To przyczynia się do ciągłego rozczarowania drastycznym zmniejszeniem zakresu trybu PvE, wokół którego gra miała być zbudowana. Miejmy nadzieję, że Inwazja jest właśnie tym, czego gra potrzebuje, aby nabrać pozytywnego rozpędu. W końcu jaka inna gra bez „WWE” w tytule ma związek z Johnem Ceną? Overwatch 2 pojawi się na Steamie, a wkrótce pojawi się więcej gier Blizzarda.

Źródło: www.bing.com