Overwatch 2 ujawnia swoją tajemniczą postać z ARG: John Cena!

Overwatch 2, słynna gra online, wkrótce rozpocznie nowe misje PvE. Aby drażnić to wydarzenie, twórcy utworzyli ARG, w którym występuje tajemniczy haker o imieniu Enigma. I niespodzianka: tożsamość tej Enigmy to w rzeczywistości John Cena, słynny amerykański zapaśnik.

John Cena, Enigma, wysyła wiadomość ostrzegawczą

W tej starannie zaaranżowanej inscenizacji kilka streamerów zostało „zhakowanych” przez Enigmę, której udało się wyemitować wiadomość wideo na żywo. John Cena w przebraniu Enigmy ogłasza: „Muszę wysłać wiadomość do naszych bohaterów. Null Sector atakuje Rio, Göteborg i Toronto. Potrzebuję posiłków w tych miejscach”. Wydaje się, że ta wiadomość przygotowuje grunt pod misje zaplanowane wraz z nadejściem „Inwazji”, kolejnego rozszerzenia, zaplanowanego na 10 sierpnia.

Nieznana rola Johna Ceny w Overwatch 2

Dokładna rola Johna Ceny w Overwatch 2 jest wciąż niejasna. Blizzard zapowiedział jednak, że będzie bardzo obecny w dniach poprzedzających premierę „Inwazji”. „Fajnie jest patrzeć, jak społeczność Overwatch próbuje znaleźć tożsamość Enigmy” – powiedział John Cena w komunikacie prasowym. „Czasami twarz, której nie widać, jest tym, czego świat potrzebuje, aby zaalarmować o zbliżającym się globalnym zagrożeniu”.

Podejście przypominające podejście Fortnite

Czy to ci coś przypomina? Jakiś czas temu ta sama strategia została zastosowana w Fortnite ze słynnym zapaśnikiem Dwayne „The Rock” Johnsonem, który pojawił się jako postać w grze, aby rozpocząć ważne wydarzenie. Jednak ta kampania dokuczania była znacznie dłuższa i naprawdę udało jej się zniewolić społeczność.

Niepewność wokół Overwatch 2

Overwatch 2 stoi obecnie w obliczu niepewności co do swojej przyszłości. Rzeczywiście, stawia się pod znakiem zapytania przyszłość Overwatch League, co podsyca wiele dyskusji wokół gry.Dodatkowo wyrażono wiele rozczarowań zmniejszeniem zasięgu trybu PvE, jakkolwiek obiecującego. Miejmy nadzieję, że pojawienie się „Inwazji” nada tej grze nowego pozytywnego rozpędu. W końcu jaka inna gra poza kategorią „WWE” może pochwalić się połączeniem z Johnem Ceną?

Wreszcie, Overwatch 2 wkrótce pojawi się również na Steamie, a spodziewane jest więcej gier Blizzarda.

Źródło: www.bing.com