Overwatch 2 ujawnia swoją tajemniczą postać ARG, która okazuje się być Johnem Ceną.

Overwatch 2 wciąż drażni rozpoczęcie nadchodzących misji PvE z ARG, w którym występuje tajemniczy haker o imieniu Enigma, i tak – tak naprawdę nazywa się John Cena. Ujawnienie zostało dokonane w ramach innego dobrze zorganizowanego „hakowania” różnych streamerów, którego kulminacją było wideo na żywo, w którym Cena, jako Enigma, mówi: „Muszę dostarczyć wiadomość naszym bohaterom. Siły zerowego sektora atakują Rio, Göteborg i Toronto. Potrzebuję wzmocnień w tych miejscach. Wszystko to prawdopodobnie przygotowuje grunt pod misje fabularne, które rozpoczną się wraz z Inwazją 10 sierpnia.

Rola Johna Ceny w Overwatch 2

Nie jest jasne, jak duża będzie rola Ceny w Overwatch 2, ale w komunikacie prasowym Blizzard mówi graczom, aby spodziewali się zobaczyć go znacznie więcej w dniach poprzedzających Inwazję. „Fajnie było patrzeć, jak społeczność Overwatch próbuje nadać twarzy Enigmie” – powiedział Cena w komunikacie prasowym. „Czasami świat potrzebuje niewidzialnej twarzy, aby zaalarmować o zbliżającym się globalnym zagrożeniu. »

Zjawisko już obserwowane w innych grach

Jeśli pomysł zapaśnika, który stał się aktorem, pojawiającego się jako nowa postać w dużej grze online w celu promowania ważnego wydarzenia, brzmi znajomo, cóż, to samo stało się z The Rock in Fortnite. Jednak ta kampania zwiastuna była znacznie dłuższa i zdołała wzbudzić zainteresowanie społeczności przed ujawnieniem.

Niepewność wokół Overwatch 2

Perspektywy dla Overwatch 2 są w tej chwili nieco niepewne, a nadchodząca groźba końca Overwatch League unosi się nad wieloma dyskusjami na temat zakresu trybu PvE, wokół którego gra miała być zbudowana. Miejmy nadzieję, że Inwazja będzie tym, czego gra potrzebuje, aby nabrać pozytywnego rozpędu. W końcu jaka inna gra bez „WWE” w tytule ma związek z Johnem Ceną?

Overwatch 2 pojawi się na Steamie, a wkrótce pojawią się inne gry Blizzarda.

Źródło: www.bing.com