Overwatch 2 ujawnia swoją tajemniczą postać ARG, którą jest nikt inny jak John Cena

Overwatch 2, przebojowa gra sieciowa, aktywnie przygotowuje się do kolejnych misji PvE z ARG (Alternate Reality Game) z udziałem tajemniczego hakera o imieniu Enigma. I tak, dobrze słyszeliście – tym słynnym hakerem jest tak naprawdę John Cena, słynna międzynarodowa gwiazda! Rewelacja została ujawniona podczas zaaranżowanego włamania do różnych streamerów, w wyniku czego powstało wideo na żywo, w którym Cena, jako Enigma, mówi: „Muszę dostarczyć wiadomość naszym bohaterom. Siły zerowego sektora atakują Rio, Göteborg i Toronto. Potrzebuję posiłków w tych miejscach. Wszystko to najwyraźniej przygotowuje grunt pod misje fabularne, które zostaną wydane wraz z rozszerzeniem Inwazja, zaplanowanym na 10 sierpnia.

Wciąż nieznana implikacja

Nie wiadomo jeszcze, jak bardzo John Cena będzie zaangażowany w Overwatch 2, ale zgodnie z komunikatem prasowym Blizzarda, gracze mogą spodziewać się znacznie więcej jego występów w dniach poprzedzających wydanie Invasion. „Fajnie było patrzeć, jak społeczność Overwatch próbuje nadać twarzy Enigmie” – powiedział Cena w komunikacie. „Czasami twarz, której nie widać, jest tym, czego świat potrzebuje, aby zaalarmować o zbliżającym się globalnym zagrożeniu. »

Czy pomysł zapaśnika, który stał się aktorem, pojawiającego się jako nowa postać w ważnej grze online w celu promowania ważnego wydarzenia, dzwoni? Cóż, dokładnie to samo stało się z The Rock w Fortnite. Jednak ta kampania zwiastuna była znacznie dłuższa, co pozwoliło społeczności bardziej zainwestować w ujawnienie.

Nad Overwatch 2 czai się niepewność

Sytuacja Overwatch 2 jest obecnie nieco niepewna, a zbliżająca się groźba zakończenia Overwatch League powoduje wiele dyskusji wokół gry.Dochodzi do tego ogólne rozczarowanie znaczną redukcją trybu PvE, który miał być centralnym punktem filar gry. Miejmy nadzieję, że rozszerzenie Inwazja będzie tym, czego gra potrzebuje, aby odzyskać poczucie pozytywnego rozpędu. W końcu jaka inna gra poza serią WWE może twierdzić, że ma połączenie z Johnem Ceną? Overwatch 2 zostanie wkrótce wydany na Steamie, a następnie inne gry Blizzarda.

Źródło: www.bing.com