Oto, jak możesz wystartować z otworu korupcyjnego w Fortnite: Wskazówki i porady


Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 wyemitowano kilka tygodni temu, dodając nowy zestaw wyzwań, ekskluzywne skórki i, oczywiście, nową Przepustkę Bitewną.

Wróciły również karty przebijające, a w tym tygodniu gracze mają za zadanie ukończyć przebijak Ravena i wystartować z komina zepsucia w grze The Sideways.

Przygotowaliśmy listę wszystkiego, co musisz wiedzieć, łącznie z tym, jak znaleźć Ujście Spaczenia i ukończyć zadanie.

Znajdź ujście korupcji w 8. sezonie Fortnite

Jedno z wyzwań Ravena polega na wystartowaniu z Wywietrznika Zepsucia w The Sideways. Choć może się to wydawać skomplikowane, w rzeczywistości jest to całkiem proste, nawet jeśli launchpad nie jest oznaczony ani nazwany na mapie.

Na szczęście jest na to sposób, gdy już wiesz, czego szukasz. Ukończenie dziurkacza Raven da ci 30 000 PD!

Źródło: Epic Games

Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że są 2 sposoby dotarcia do The Sideways. W każdym meczu zacznij od wyszukania tych nieparzystych pomarańczowe kopuły obejmujących UM, znany jako Strefy boczne.

Po wejściu do strefy bocznej zachowaj ostrożność i rozejrzyj się za jasne pomarańczowe kółko na ziemi. To będzie twój Ujście Zepsucia!

Sprawdź poniższą mapę, aby znaleźć Strefę Boczną:

Źródło: Epic Games

WSKAZÓWKA: wejdź do strefy bocznej na początku meczu, aby uzyskać lepsze opcje łupów i mniejsze szanse na burzę

Uruchom z otworu korupcji

Jak wcześniej wspomniano, misja jest dość prosta! Gdy dotrzesz tam, gdzie chcesz, wystrzelenie z otworu korupcyjnego jest naprawdę łatwe. Po prostu idź dalej na szczycie, i to wszystko!

Zostaniesz wyrzucony w powietrze w kierunku, w którym znalazłeś się w otworze wentylacyjnym. Nie martw się, nie doznasz żadnych obrażeń od upadku!Source : https://www.opticflux.com/heres-how-you-can-launch-from-a-corruption-vent-in-fortnite-tips-tricks/11739/