Oto, gdzie wszyscy strażnicy IO są w 8 sezonie „Fortnite”


Wiele darmowych gier online robi wszystko, co w ich mocy, aby gracze wracali po więcej i Fortnite osiąga to poprzez ciągłe pompowanie nowych trybów gry i wyzwań dla ogromnej stajni graczy. Oczywiście wiele z tych funkcji znajduje się za płatną przepustką bojową, ale wciąż jest mnóstwo fajnych akcji, z których każdy może się cieszyć. Każdy nowy sezon i kolejny rozdział sezonu wprowadza mnóstwo nowych możliwości i zabawnych wirtualnych smakołyków. Jedno pytanie, które wielu graczy ma w sezonie 8, brzmi: Gdzie znajdują się strażnicy IO?

Gdzie są strażnicy IO w 8 sezonie „Fortnite”?

Strażnicy IO wyglądają jak dystopijna szwadron śmierci, a ponieważ reprezentują jakąś nadmierną władzę, jest rzeczą naturalną, że są celem wielu różnych wyzwań w grze. Zwykle można by znaleźć tych facetów kręcących się wokół różnych stacji satelitarnych rozsianych po całej wyspie.

Jednak po upadku Operacji: Sky Fire wszystkie te miejsca zostały albo całkowicie uszkodzone, albo zgniły. Oznacza to, że obecność strażników IO znacznie zmalała na wyspie, ale w innych miejscach powstały nowe placówki.

Jeśli chcesz spotkać tych złych, będziesz musiał znaleźć nowe lokalizacje, aby spełnić wiele wymagań wyzwań.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Źródło: Epic Games

Istnieje również perspektywa zdobycia słodkich łupów, ponieważ zazwyczaj są to groźni wrogowie – wysokie ryzyko, wysoka nagroda i tak dalej. Kolejną dodatkową zaletą znalezienia tych strażników IO jest to, że jeśli ich nie zabijesz, ale po prostu je powalisz, możesz przesłuchać imponujące liczby w celu uzyskania informacji o okolicy. Następnie możesz wykorzystać te informacje, aby zdobyć dla siebie słodkie smakołyki.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jak zawsze, kiedy zaczynasz walkę ze strażnikiem IO, jest to dość profesjonalna operacja wojskowa, więc dość szybko zaalarmują swoich przyjaciół. Możesz zostać otoczony w błysku, gdy cię zauważą (wskazówka Metal Gear Solid dźwięk alarmu).

Powyższa mapa przedstawia wszystkie nowe lokacje, w których znajdują się ci strażnicy, ale jeśli potrzebujesz dodatkowego kontekstu:

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

  • Bazowy Oscar – W pobliżu Gas N 'Grub, na północny zachód od Lazy Lake
  • Podstawowy Roger – Na wybrzeżu, na północ od Dirty Docks
  • Baza Rio – By Grumpy Gravel, na wschód od Pleasant Park
  • Baza Domino – Położony przy Rainbow Rentals, Holly Hedges będzie na południowym zachodzie
  • Echo podstawowe – Przy Apres Ski Misty Meadows są na południowym zachodzie

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Ponownie, prawdopodobnie najlepiej nie wchodzić w interakcje z tymi wrogami, ponieważ możesz dość szybko znaleźć się na końcu ciosu. Więc wypełnij swoje wyzwania, a jeśli nie wymagają one pokonania tych głupców, cóż, najlepiej prawdopodobnie po prostu przekradnij się przez te miejsca i spróbuj przejść niezauważony. Solid Snake byłby dumny. I może Raiden też, ale nikogo nie obchodzi ten facet.Source : https://www.distractify.com/p/where-are-the-io-guards-in-fortnite-season-8