Oto dokładny czas zakończenia sezonu 3 „Fortnite” i rozpoczęcia sezonu 4


Fortnite Rozdział 3, sezon 3 trwa prawie całe lato. W rzeczywistości sezon rozpoczął się 5 czerwca, dwa tygodnie przed letnim przesileniem. Kończy się zaledwie kilka dni przed oficjalnym rozpoczęciem jesieni.

Pojawiły się pewne wskazówki dotyczące nowego sezonu, który nazywa się Paradise – choć wydaje się, że jest to tytuł mrocznie ironiczny. Podczas gdy przydomek Vibin w sezonie 3 nadał mu zabawne letnie wibracje, Paradise to dziwna oprawa tego, co wydaje się być bardzo upiornym sezonem.

Dziwny płynny chrom jest obecny w każdym z tych zwiastunów i wydaje się, że nasi bohaterowie – i mapa – mogą zostać wciągnięci pod lepką, oleistą rzecz.

Wkrótce dowiemy się więcej. Koniec sezonu 3 jest już blisko, a sezon 4 jest tuż za rogiem. Oto, co musisz wiedzieć.

Sezon 3 oficjalnie kończy się w niedzielę 18 września około godziny 2 nad ranem ET. Jest godzina 23:00 w sobotę 17 września, jeśli korzystasz z czasu pacyficznego. To sprowadza się do 6 rano UTC w niedzielę 18-go.

Od tego momentu możemy zwykle spodziewać się trzech lub czterech godzin przestoju, w zależności od aktualizacji, i oczywiście będziesz musiał zaktualizować swoją grę po tym, jak Epic Games wykona swoją magię po stronie serwera.

Sezon 4 rozpocznie się bezpośrednio po powrocie serwerów do trybu online, więc powinieneś być gotowy do pracy w niedzielę rano, kiedy wstaniesz z jasnymi oczami i krzaczastymi ogonami i będziesz gotowy do zgarnięcia kilku Królewskich Zwycięstw.

Będziemy omawiać nową przepustkę bojową, zmiany map, wyzwania i wszystko inne, co pojawi się w Forbes Games. Ciągle mam nadzieję, że Epic przyniesie przyzwoite wyzwania i zabawne rzeczy, takie jak ekrany wczytywania i ukryte gwiazdki bitewne lub monety, ale staram się nie mieć nadziei.

Powodzenia, młodzi padawani. Śledź mnie na Świergot lub Facebook po więcej Fortnite Relacja z 4 sezonu.

Źródło : https://www.forbes.com/sites/erikkain/2022/09/16/heres-the-exact-time-fortnite-season-3-ends-and-season-4-begins/